Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

hem...czuje sie na tym forum jak duch trochę. Olewka ze strony wszystkich ludzi.

Najchętniej to bym rzucił wszystko w .....i poszedł sobie gdzieś gdzie nie ma zabudowań, ludzi, a jest tylko natura, wykopał dół i strzelił siebie w łeb.

Tylko nie wiem czym mam rzucać, nie wiem gdzie mam iść, nie mam łopaty, nie mam czym strzelać i nie mam do tego wszystkiego głowy. Ogólnie to czego nie zaplanuje to brak mi czegoś.

 

Wszystko sie psuje choć nic nie było dobrze. Nie wiem czym sie przejmuje, ale sie przejmuje. Boje sie dzisiejszego spotkania z TĄ PRZYJACIÓŁKĄ (chyba i tak nikt nie wie o co chodzi) jedynie frytki na kolacje ratują mi dzień....pewnie nie będzie ziemniaków i zrobię z kartofli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yeti masz racje i ja o tym wiem tylko hm tu chodzi o to ze niewiem czy wybralam fachowca zy tylko zwyklego naciagacza:/ pan wprowadzil mnie do jakiejs sutereny, pozatym urodzil sie zagranica i tak srednio mowi po polsku, godzine bez przerwy mowilam o tym jak sie czuje i o moich problemacha on kiwal glowa a czasem cos odrzekl i potwierdzil, na koncu podpisalam umowe. A teraz sie boje ze bede placic za

 

tu Cie rozumiem, bo ja też nie wiem do tej pory jak powinnien się zachowywać psychoterapeuta z prawdziwego zdarzenia... a jaką umowe podpisałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umowa hm na obowiazkowa sesje ktora trwa ustalona liczbe godzin no i w sumie nic takiego podejrzanego tam nie bylo, jakies zapewnienia ze na poczatku rezulatatow moze byc nie widac, no tylko sek w tym ze skoro podpisalam to nie moge sie wycofac. no ale zadecydowalam sie na tego psychoterapeute ze wzgledu na to ze byl stosunkowo tani. a mnie nie stac na dobtego i drogiego a w mojej okolicy nie ma bezplatnych.

ale zobacze z czasem w co sie wpakowalam, moze nie bdzie tak zle , tylko najwieksze problemy sa wlasnie ze zrouzmieniem jak to zazwyczaj byla z "zagranicznymi psychoterapeutami"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z drugej strony moze pomijajac to " nieprofesjonalne otoczenie" psychoterapia bedzie cos warta.

Może to jakiś psychoterapeuta o krótkim stażu. Jednak faktycznie to może go nie skreślić. Może być dobry.

A do tego pojechałam po starym tak ze az mi z tym nie najlepiej ... po calości ....... az strach się bać .....

A może czasami tego potrzeba. Może czegoś inaczej nie mógł zrozumieć.

Najchętniej to bym rzucił wszystko w .....i poszedł sobie gdzieś gdzie nie ma zabudowań, ludzi, a jest tylko natura, wykopał dół i strzelił siebie w łeb.

Tylko nie wiem czym mam rzucać, nie wiem gdzie mam iść, nie mam łopaty, nie mam czym strzelać i nie mam do tego wszystkiego głowy. Ogólnie to czego nie zaplanuje to brak mi czegoś.

Ale to przecież całe życie w pełnym wydaniu. Czego byś nie zrobił i tak nie będzie idealnie. Bez tej świadomości moża się bezskutecznie zajechać i mimo tego nie osiągnie się celu.

Uwaliłam kolokwium z łaciny...jak pomyślę, że musze pisac poprawkę w przyszłym tygodniu to az mnie trzęsie.....koszmar!!

W listopadzie uwaliłem logikę. W przyszłym tygodniu mam poprawkowe. Nie jesteś sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jakiś psychoterapeuta o krótkim stażu. Jednak faktycznie to może go nie skreślić. Może być dobry.

 

z tego co wiem ( nie jest to sprawdzone przezemnie zrodlo) to staz jest dosyc dlugo okolo 10 do 12 lat, ale moze polskie realia nie pozwalaja na rozwiniecie dzialalnosci

ogolnie na pierwszej wizycie zrobilam wywiad przez 15 min rozmawialam z nim o jego zawodzie i przeszlosci i nie wygladal na oszusta ale kto wie , rozni sa ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tylko sek w tym ze skoro podpisalam to nie moge sie wycofac.

 

dziwna ta umowa, nigdy nie spotkałam się z taką procedurą:/ dlatego mnie zdziwiło, bo w sumie po co to to nie wiem:/ a jak nie będziesz mieć pieniędzy na dalsze wizyty to co Ci grozi za zerwanie umowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia moze jesli nie zaplace to mnie zniszczy psychicznie ten psychoterapeuta;), a moze zwroci sie do moich rodzicow? oj to by bylo juz niefajnie

 

a ta umowa to pewnie zabezpiecznie ze bede regularnie przychodzic ( a moze regularnie placic?)zreszta sama nie mam pojecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta umowa to pewnie zabezpiecznie ze bede regularnie przychodzic ( a moze regularnie placic?)zreszta sama nie mam pojecia

 

i tak uważam, że to przegięcie bo Ty tam masz przychodzić nie pod przymusem, tylko z własnych dobrowolnych chęci... nie wiem dziwne ma podejście ten terapeuta, ale może na psychoterapi się zna:) a na jaki okres podpisaliście tą umowę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no ciekawa sprawa z tą umową.....ja odkąd pamiętam niczego takiego nigdy nie podpisywałem...

Eh a ja cały dzień się uczylem na piątek<2 kolosy>jak nie zdam tych 2 kolosów to sobie palne w łeb,na serio :cry::cry::cry::cry: bo to by oznaczało że jestem kompletnie beznadziejny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta umowa to pewnie zabezpiecznie ze bede regularnie przychodzic ( a moze regularnie placic?)zreszta sama nie mam pojecia

No u mnie w mieście jest taki jeden "doktor",

co to każe sobie płacić za 10 wizyt z góry,

a jak coś wypadnie i nie można przyjść, to pieniędzy nie zwraca.

Nie chcę demonizować, może on tą umowę traktuje

jako motywację dla Ciebie?

Żebyś nie zrezygnowała jak po dwóch czy trzech wizytach

nie poczujesz poprawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ jestem wkur*****, tłukę się na uczelnie dwadzieścia kilka kilometrów,40 minut starym busem, płacę za bilet i się dowiaduuję, że ta pinda która mnie uczy angielskiego wziięła sobie urlop na najbliższe dwa tyg i nikogo o tym nie poinformowała....Wrrrrrrrr :evil::evil::evil:

Nic tylko jeb*ąć tą uczelnie w pi**u i wyjechać w ciepłe kraje.....

Przepraszam za wulgaryzm no ale aż mnie dziś nosi, musze się wyładować, idę na siłownię....... :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kochany braciszek złożył mi z jakichś cząstek komputer ale litości! Strona mi się otwiera normalnie chyba 5 minut Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mam zainstalowany przez tego inteligenta win xp professional, tylko 190 mega, beznadziejny procesor ze średniowiecza i taką samą płytę, i w ogóle zaraz te gówno jeb*ę przez balkon Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Hehe :P jeszcze do niedawna miałem możliwość wojowania na AMD K6-2 500 MHz + 128 MB SDR + nVidia TNT2 M64 32 MB - ale to śmigało - pewnie jak twój sprzęcioch ;) radzę zainwestować w sumie niewielką kasę i coś w okolicach 1500-2000MHz / 256 DDR / karta 64MB 128bit sobie sprawić. Na tym już można popracować. Przynajmniej net i filmy dobrze działają...

Eh a ja cały dzień się uczylem na piątek<2 kolosy>jak nie zdam tych 2 kolosów to sobie palne w łeb,na serio

Ja mam w przyszłym tygodniu swoje być albo nie być z logiki i programowania. Oby poszło dobrze bo w gorszych chwilach mam takie myśli jak Darek.

Nic tylko jeb*ąć tą uczelnie w pi**u i wyjechać w ciepłe kraje.....

Przepraszam za wulgaryzm no ale aż mnie dziś nosi, musze się wyładować, idę na siłownię.......

Mnie by chyba tak samo szlag trafił :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko jeb*ąć tą uczelnie w pi**u i wyjechać w ciepłe kraje.....

:mrgreen: Ja sobie słucham piosenek o ciepłych krajach i chodzę na solarium.

Może sobie jeszcze palmę kupię do pokoju?

 

Przepraszam, że się wygłupiam, ale trochę słonka chyba każdemu z was by się przydało :)

im081042.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ jestem wkur*****, tłukę się na uczelnie dwadzieścia kilka kilometrów,40 minut starym busem, płacę za bilet i się dowiaduuję, że ta pinda która mnie uczy angielskiego wziięła sobie urlop na najbliższe dwa tyg i nikogo o tym nie poinformowała....Wrrrrrrrr :evil::evil::evil:

 

Pociesz się, że ja się tłukę starymi autobusami KSK (kto nie zna, niech żałuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:) prawie 1,5 godziny w tę i spowrotem. Oczywiście jak jest dobra pogoda, bo ostatnio jak popadał śnieg jechałam 2,5 godziny. Też miłam taką sytuację kiedyś, pojechałam specjalnie na zajęcia z facetem od polityki gospodarczej, a on sobie nie przyszedł. I ponad 20 zł w .... Oj byłam wkurzona niemiłosiernie. Cóż życie studenta...

A mój dzień - ok. Jestem zadowolona, bo wyrobiłam się z czasem i będę miała nawet chwilę, żeby odpocząć wieczorem. A jutro znowu do nauki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

something else, to zabrzmiało jak szantaż :!: Nie musisz się ubiegać do takich zabiegów, aby zwrócić na siebie uwagę. Wystarczyłoby, abyś opisał, co się w Tobie dzieje.

 

Qrcze, xCarmen, a przeczytałaś dokładnie umowę? Przecież musiało tam pisać, w jakim celu jest ona sporządzona. Nigdy o czymś takim nie słyszałam i wydaje mi się to absurdem. Qrcze, dziwnie to wygląda. Przy najbliższej sposobności powinnaś to z gościem wyjaśnić. Masz prawo wiedzieć, co podpisujesz :!:

 

A ja leczę kaca moralnego. Po wczorajszych rewelacjach u lekarza upiłam się w trupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IceManowi, Amy Lee i Tobie Luthien dziękuję za wsparcie psychiczne:-)

Czuję się już lepiej, poszłam na basen, straciłam energię i chęc do złości, chyba faktycznie pójdę na solarium a do pokoju przytargam jakiegoś krzaka z palmopodobnego z pokoju babci, puszczę sobie na cały regulator Boba Marleya i będę wcinać banany i ananasy........taaak, dziś się zrelaksuję. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×