Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Myślalem ,że chodzi Ci o jakieś extra laski , a nie jakis podrzędny , zwyczajny sort.

w takim razie popytaj się swoich kumpli , czy ich dziewczyny nie mają fajnych koleżanek . Chociaż jak znam życie , " ostały się same pasztety ",,, przeterminowane , tłuste i zielonkawe.A Ty takiej nie chcesz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nameless, A może bardziej męskie byłoby to, ze to zrobiło się w taki sposób niż jeżeli narzekanie i szukanie w niezdecydowaniu jakiejkolwiek partnerki by to po prostu także zrobić. Co innego gdybyś chciał to zrobić pierwszy raz z kobietą, którą będziesz darzył uczuciem. Wtedy to zupełnie co innego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także jak Ci ten stan tak nie przeszkadza i nie czujesz dyskomfortu z tego tytułu, no to działaj według swojego schematu. Ja bym tam to traktował jako taki rodzaj zapoznawczego przełamania. ;) Nie w celu tylko rypania się a ośmielenia.

Ale zapewne ty mówisz o innym podejściu do tej całej sytuacji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapoznawczego przełamania.

 

Przełamania? Przed czym?

 

ośmielenia

 

Nie jestem nieśmiały.

 

Także jak Ci ten stan tak nie przeszkadza i nie czujesz dyskomfortu

 

Wręcz odwrotnie. Ale nie idę pierwszą lepszą drogą po trupach.

To mi dało taki pogląd odmienności problemu na tą całą sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na studiach "czasami" się imprezowało i spotykało z dziewczynami. Niestety - typowe koleżeństwo i nic innego nie insynuowały. A teraz to szkoda pisać. Wieś, praca, wiek itp itd. Target? Od dłuższego czasu to mi wszystko jedno. Niech mi tylko jej brzydota oczu nie wypali i jazda. Nawet braki w obyciu czy rozeznaniu zniosę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, Nie ma kandydatek chętnych na to.

 

light nie pisałem tego o sobie

 

Wiem ;)

 

 

Ja tam współczuje tym , co żyją w celibacie, czy to z wyboru, czy przymusu. Rozstałem się z laską raptem kilka miesięcy temu i już chodzę po ścianach, a co dopiero jak miałbym pomyśleć że nigdy nic.

 

Coś okropnego stary, nie ma chyba gorszego punktu zaniżenia samooceny niż tak owy fakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×