Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?


Depresja To Ja

Rekomendowane odpowiedzi

majac obok siebie 2och atrakcyjnych mężczyzn, jednego doświadczonego a drugiego prawiczka (zakładając że miałabym takie informacje na starcie), szanse nie bylyby rowne, prawiczek poszedl by do domu.

 

Wolałabym prawiczka, niż faceta, który przeleciał pół wsi... Serio.

Wszystkiego można się nauczyć. Większe doświadczenie, nie zawsze idzie w parze z większymi umiejętnościami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, khaleesi, Nie no Wasz tok myślenia jest bardzo fajny kobietki, jest jednak jedno ale :D Czy Wy na prawdę myslicie, że wiekowy prawiczek nie rózni się niczym z wyglądu od przystojnego adonisa? :D Przecież jak facet jest przystojny to jakieś dziewczę by go na siłe zaciągnęło do wyrka już dawno przecież ;) Więc Wasze fantazjowanie o przystojnym adonisie na białym koniu, który jest nietknięty jest po prostu bardzo mało realnie :roll: Zazwyczaj są ta nie za ciekawi kolesie z zaburzeniami i starokawalerskimi nawykami, z aparycją też nie zaciekawie (chociaż znajdą się gdzieś, jakieś wyjątki)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light mój prawiczek był przystojny więc jak mi powiedział, że jeszcze nie uprawiał seksu, to bardzo się zdziwiłam zważywszy na jego wygląd.

Jakiś czas temu pisałam Ci przecież o innym moim znajomym, "byłym prawiczku", który od jakiegoś czasu jest w związku i też jest przystojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, khaleesi, Nie no Wasz tok myślenia jest bardzo fajny kobietki, jest jednak jedno ale :D Czy Wy na prawdę myslicie, że wiekowy prawiczek nie rózni się niczym z wyglądu od przystojnego adonisa? :D Przecież jak facet jest przystojny to jakieś dziewczę by go na siłe zaciągnęło do wyrka już dawno przecież ;) Więc Wasze fantazjowanie o przystojnym adonisie na białym koniu, który jest nietknięty jest po prostu bardzo mało realnie :roll:

 

I tu się mylisz :yeah:

Mój Adonis na białym koniu był nietknięty (a sporo chciało dotykać :P ) Tylko, że on wiekowy nie był... Ale fajni wiekowi, też się trafiają. Przecież są osoby, że tylko po ślubie itp. to sobie czekają biedaki i czekają...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, khaleesi, Nie no Wasz tok myślenia jest bardzo fajny kobietki, jest jednak jedno ale :D Czy Wy na prawdę myslicie, że wiekowy prawiczek nie rózni się niczym z wyglądu od przystojnego adonisa? :D Przecież jak facet jest przystojny to jakieś dziewczę by go na siłe zaciągnęło do wyrka już dawno przecież ;) Więc Wasze fantazjowanie o przystojnym adonisie na białym koniu, który jest nietknięty jest po prostu bardzo mało realnie :roll: Zazwyczaj są ta nie za ciekawi kolesie z zaburzeniami i starokawalerskimi nawykami, z aparycją też nie zaciekawie (chociaż znajdą się gdzieś, jakieś wyjątki)

Brutal reality striikes again : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, większość, ale są wyjątki.

Chyba nie powiesz mi, że myślący facet pójdzie do łóżka z byle kim, tylko po to, żeby mieć to za sobą?

 

wiekowy prawik to już często nie zwykły człowiek :D to wygłodniałe zwierze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light,

no i zabawiłam się w FBI w tej sprawie

Może zabawiła się z Nim w łóżka, przebrała w seksi mundur i przesłuchiwała jak podejrzanego, kazała rozbierać itp. itd. Nie chciałbyś takiego śledztwa, co? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×