Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

Luktar, to juz chyba singlostwo lepsze niz meczarnia z facetem, co ma uposledzona meskosc i lubi od czasu do czasu wskoczyc w kiece i szpile, a fujara mu na Ciebie nie staje (sory, ale taka prawda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są na forum długowłosi? Zawsze miałam do nich słabość :twisted:

Najdłuższe mam aktualnie między nogami, chociaż i tak są krótkie. :pirate:

A na brodzie trochę krótsze, niż na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafzap, wspominałeś coś o pracy jako terapeuta uzależnień, w jakiś sposób jest to imponujące :P

 

-- 14 lis 2013, 00:11 --

 

Masked_Man, no rozumiem. Były jednak wspólne tematy, romantyczne wieczory... ciężko to tak szybko przekreślić.

 

-- 14 lis 2013, 00:12 --

 

monk.2000, włosy nie są najważniejsze. Ty masz dużą wiedzę i chyba wyważone, łagodne usposobienie. I to wszystko jest na duży plus.

 

-- 14 lis 2013, 00:13 --

 

NieznanySprawca, brody są świetne. Lubię wtulać się w nie i czuć zapach faceta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym w realnym świecie kogoś poznać, ten wirtualny mnie męczy powoli.

Otoz to. Nieraz osoba poznana w necie rozni sie swoim zachowaniem w realu i czesto jest w tym przypadku jeden wielki zonk. Niemniej jednak w realnym swiecie nawiazywanie kontaktow nie jest takie proste. Przeciez nie bedziesz podchodzil na ulicy i pytal, czy zostaniecie znajomymi. Poznawanie ludzi wiaze sie z wydawaniem kasy - idziesz do klubu, wydajesz kase, idziesz na jakies kolko zainteresowan, wydajesz kase. Proste to nie jest pod wzgledem portfelowym, aczkolwiek duzo przyjemniej nawiazac relacje w realu niz w necie. Wiem to z autopsji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale od razu mówię, że nie interesują mnie kryptogeje, impotenci, narkomani, alkoholicy... cholera to chyba nie na tym forum powinnam szukać :lol:

Właśnie miałem napisać, że Ty chyba lubisz beznadziejne przypadki. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafzap, :oops:

ale od razu mówię, że nie interesują mnie kryptogeje, impotenci, narkomani, alkoholicy... cholera to chyba nie na tym forum powinnam szukać :lol:

Jestem tylko mało zaradny,mam słabe nerwy czasem i mój jedyny nałóg to forum,stabilna syt finansowa :lol:

Nie jest zatem tak tragicznie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, jesli masz stabilna sytuacje finansowa to znaczy ze jestes zaradny i nie wisisz rodzicom na garnuszku. Mysle ze jestes bardzo dobrym kandydatem :lol:

Tez bywa, ze mam problemy z nerwami i bywam wybuchowa jesli ktos mi zajdzie za skore no ale nad tym pracuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafzap, :oops:

ale od razu mówię, że nie interesują mnie kryptogeje, impotenci, narkomani, alkoholicy... cholera to chyba nie na tym forum powinnam szukać :lol:

Hetero z krwi i kości, sprzęt działa bez zarzutu (pewnie dlatego że nie biorę żądnych leków obecnie), chlanie i ćpanie to rozdział zamnkięty :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masked_Man, tak gęsta że ruszyć się nie da.

równie romantyczna co siekiera wbita w zdekapitowane ciało :lol:

Luktar, (to reklama i powinienem sam się zbanować,ale ciiii)

http://www.dobrarada.com.pl/ Najbardziej niemęska branża świata.

I nie,w mojej pracy nic mnie nie interesuje,nie jestem tranzem,ani wszelakimi innymi odmianami dewiacji,jestem tylko nieudolny życiowo jako facet :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, a to zaskoczenie, kosmetyki. Byłoby co podbierać u Ciebie w chacie ;)

 

-- 14 lis 2013, 01:07 --

 

monk.2000, no racja, zwłaszcza że to drugi taki przypadek w moim życiu. Wcześniej walczyłam, był seksuolog i takie tam. Straszna męczarnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×