Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

hania33 no to skoro tak, to możesz tak jak PJT radzi wziąć propranolol. Lepsze to niż benzo. Kiedyś też go brałam (jak jeszcze byłam zdrowa), bo mam stwierdzoną tachykardię i był ok. Tylko, że propranolol też na receptę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, Dałabym wszystko by nie czuć tych duszności..teraz jest ich mniej po paro..lub sa w mniejszym nasileniu..ale ten lęk pozostal. :roll:

 

-- 13 lis 2013, 23:26 --

 

magnolia84, Ja mam juz na serducho Biosotal 80 , ale co z tego , jak duszności są..

no to masz beta blocker, to w takim razie mocniejszy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, bo Ty z tymi benzo źle robisz! :D To nie mozna ich tak prosic "Panie przepisz benzo!" bo wiesz, to jest jednak uzalezniajacy lek, i jak czlowiek sam o niego prosi, to dla lekarza jest to podejrzane.

Ja jak poszlam i wiedzialam, ze chce benzo, to ani slowa o tym nie powiedzialam. Zapytalam tylko, czy moglabym dostac cos, na lęk, ale tak doraźnie, zeby szybko dzialalo i zebym mogla brac sporadycznie w czasie ataku. I wtedy dała mi to co chcialam - mimo, ze w ogole o to nie prosilam. Ale widziala lekarka, ze nie przyszlam ewidentnie po bezno :) Wiesz o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metocardu nie zaleca się łączyć z paro ale pamiętam, jak go dostałam na SOR kiedy miałam atak paniki, lek spisał się super (chociaż trochę mnie zamulił), tyle, że było to zanim zaczęłam się leczyć paro. Poza tym metocard może sporo obniżyć ciśnienie, a ja czasem mam je i tak niskie... Propranolol brałam jak byłam zdrowa więc nie wiem jakby było z nim teraz.

hania33 jeżeli się na coś zdecydujesz, to mogę Ci przesłać priorytetem. Mam teraz Xanax, którego nie używam (i obym nie musiała), metocard, a propranolol mogę załatwić, bo moja bardzo dobra znajoma jest farmaceutką

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ogole to przypomnialo mi sie, jak mi kiedys, wiele lat temu, lekarka przepisala mi kropelki - Milocardin! To byly czasy :) Ten zapach pamietam do dzis.

Oczywiscie nic mi nie powiedzialla, ze to barbiturany itd. Tylko, ze to takie tam - jak Validol. Pozniej to nawet starczalo jak zaciągnełam się zapachem tych kropelek - juz sie spokojna robilam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×