Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, kurde, ale to chociaz coś załatwiłas - wiec nie taki dzien stracony! A kurde przez leki to niestety, masakra :( ale przejdzie. Wiec o tyle dobrze, ze mozesz zwalic całą wine na leki ;)

 

A z tym chlebem to powiem Ci - kiedys mama mi powiedziala: najwazniejsze, to miec zawsze chleb i maslo ;) . I faktycznie, zawsze staram sie miec, bo jak nie ma sily na nic innego to chociaz kanapke mozna zjesc, albo kawalek chleba z maslem wlasnie. I zawsze jak nie daje rady isc kupic i nie mam, to mam takie poczucie, ze kurde... juz az do tego doszlo, i ze umre tu chyba z glody kiedys. No ale... okazalo sie nie raz, ze i bez chleba da sie przezyc.

 

Ja ostatnio znowu zastosowalam (chociaz zaluje, ze nie zrobilam tego jak sie niedawno tak super czulam), takie cos podobne, o czym pisala tez vitaminac u siebie na blogu. W sumie to mi bardzo pomoglo pare miesiecy temu.

- Jak sie czuje np. lepiej, wieczorem powiedzmy (mimo, ze caly dzien do dupy byl), to pisze na kartce, ze rano myslalam, ze nie przezyje, w dzien stan tragiczny, a teraz wieczorem relaaaxxx. I wtedy majac to na kartce (napisane przeze mnie), potem jak mam znowu zly dzien, to czytam i wiem, ze nawet jak jest tragicznie, to i tak potem bedzie dobrze i bede sie czula spokojna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOCHANI ZNERWICOWANI !!!

 

Wszystkim Wam i każdemu z osobna serdecznie dziękuję ( albo dziękujemy, wraz z moja szanowna przyjaciółką ) za życzenia. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań aby się spełniły :) Będę dzielna, silna i uparta!!! Szczęśliwa i zdrowa, tak jak mi życzycie.

 

A poza tym to tak.... nie spałam całą noc!!! Masakra, leku nie było, jakoś spać nie mogłam, w końcu zmogło mnie koło 6, ale musiałam wstać wczesnie więc i tak nie pospałam. Poza tym dzień wcale nie tak wspaniały jak chciałam, kiepsko się czuję, ale pewnie w duzej mierze to wina nerwicy! Teraz leże i modlę się, zeby zasnąć chociaz na godzinkę.

 

I jak to zwykle...w urodziny...chce mi się beczeć!!!

 

-- 13 lis 2013, 15:07 --

 

ale pewnie w duzej mierze to wina nerwicy!
CHCIAŁAM NAPISAC NIEWYSPANIA, widocznie NERWICA moją reką pisze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hania33, jak Was czytam to jestem przerażona :why: ja od jutra zaczne brac i nie wiem czy juz iść na l4 czy moze sie od razu zwolnie :why: ja na antykoncepcje na przykład reaguje bardzo źle i bardzo szybko dlatego nie moge stosowac :( A tutaj teraz te tabletki :( Jez.......to ja chyba umre :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .... Rozumiem co przezywacie .... Trzeba zauważyć jak narasta LĘK to taka spirala ....co jak się zacznie to trudno przerwać... Jedno , drugie ,.....piąte ,itd.. / boję sie , jest '''mi''' słabo , kreci''' mi''' się w głowie....../Nakręcanie negatywne/! Trzeba się nakręcac pozytywnie ...np. Świeci słońce , super ... jak ciepło .....itd... Mózg nie wie co jest prawdą , REAGUJE na nasze myśli ....jak myslisz o czymś smutnym ....reakcje organizmu są wiadomo jakie np.łzy ....Myślisz boję się .....ORGANIZM reaguje ... spięte mięśnie , ...myślisz dalej ...negatywnie ...zawroty głowy ....................STOP....Pomyśl ....idąc ...widzisz kwiaty ...oj , jakie piekne ...Jak pomyślisz o lecie / Zamknij oczy ...wakacje co Ci się kojarzy ?...Ciepło....miło....bez szkoły ...bez stresu.....SUPER..../ takie myśli są siła napędową RADOSCI ...SIŁY.... czego Kochani Wam brakuje ....................Będzie dobrze wyzdrowiejecie .....Pozdrawiam wszystkich Alicja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×