Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

hehe naprawdę tak twierdzą?
i to bez krępacji ;) nie drąże tematu, bo dyskusje z osobami wierzacymi są dla mnie nudne i bezprzedmiotowe - prędzej czy później sięgaja po argument "bo tak mówi moja religia/bo ja w to wierzę", który kończy rozmowę opierającą się na logice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo, moj ulubiony temat porocil do lask :P

 

-- Pn lis 11, 2013 6:02 pm --

 

szkoda ze nie mam dzis nic do powiedzenia.

albo po prostu nic w sprawie ksiezy i ich ogolnym stosunku do malzenstw bez slubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kościół ma za dużo,do powiedzenia w sprawach seksu.Ale im to wolno, skoro tego nigdy nie robili.

 

Oj Kościół ma wiele do powiedzenia w tych sprawach. Przypomnę tylko, że celibat został wprowadzony po to, aby majątki z kościoła nie uciekały. Dawniej księża mięli dzieci i to po kilkoro, inne czasy były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można wierzyć w kościół ?! jak połowa księży to pedofile , pijaki , śmierdzące stare grzyby ..

uległaś chyba propagandzie medialnej, też nie przepadam za kościołem ale pedofilia to jednostkowe przypadki choć na pewno chluby nie przynoszą. No ale nie widzę powodu aby kler miał mieć jakieś liczące zdanie jeśli chodzi o seks przecież oni go przynajmniej nominalnie nie uprawiają, więc powinni siedzieć cicho w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Media z moimi poglądami nie mają nic wspólnego , w mojej eks parafii był ksiądz pedofil , który molestował młodych ministrantów , jakieś dziecko się przyznało i księdza do innej parafii oddelegowano ...

temat rzeka , więc szkoda , klawiatury . Ogólnie wierze w Boga ale do kościoła nie chodzę i nie pójde z wielu względów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, ale, to że taki ksiądz był w twojej parfafii, to nie znaczy jeszcze, że każdy taki jest.

Inna sprawa, że już sposób postępowania z takim księdzem, który podałaś, to nagminna praktyka. I to jest główny problem z kościołem jeśli chodzi, o pedofilię. Nie sami pedofile, którzy zdarzają się wszędzie, zwłaszcza w zawodach wiążących się z kontaktem z dziećmi, ale kłopotem są hierarchowie kościelni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, napisałem w temacie o dziewicach a dopiero zobaczyłem, że i faceci mają swój wątek.

 

Z wiekiem szanse chyba coraz mniejsze. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że dziewczyny na tekst "x-letni prawiczek" reagują wytrzeszczem oczu.

"a dlaczego", "gdzieś ty się uchował" etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light,

Tutaj wg. kobiet jest całkiem odwrotnie :lol:

To propaganda, którą nie wiedzieć czemu tutaj głoszą. Chyba chcą dać nadzieję i pocieszenie, bo mało, która rzeczywiście takiemu da szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84,

Doceniam Twoje stanowisko, ale pewnie masz takie podejście, bo nigdy takiego faceta nie spotkałaś na swej drodze. "Bezwiązkowcy" z długim stażem i prawiczki to w końcu białe kruki i nawet ze świecą ich trudno znaleźć. Co innego na Nerwicy, tutaj można się o takich potykać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84,

Aż się nasuwa pytanie: jak bardzo chuj..wo było? Dla Ciebie oczywiście. Po za tym mi bardziej chodziło o związek, a nie o same uprawianie seksu. Byłaś z nim w ogóle? Jeśli tak to jak długo?

Po za tym tu są jeszcze znacznie starsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam niedawno od wujka gadając na takie a nie inne tematy (a na te to on może gadać nagminnie) wspomniał mi swojego znajomego,bez szczegółów,ale w wieku dopiero 30 lat "zrobił swoje" po raz pierwszy,po dziś dzień żyje z kobitą która jest jego żoną,są razem ~7 lat...

Nie,to nie ściema,szczegółów tylko niewiele znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×