Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba już się tak nie da, wcześniej się udawało, ale to jak byłam zalogowana, ale nadal nie moigłam dodać, bo coś tworzyliście. Potem dałam spokój, a potem chciałam znowu to dać, ale zobaczyłam, że automatycznie mi forum wylogowało i raczej ten tekst co pisałam to już traciłam. No, ale co miałam Wam napisać, to napisałam w sumie od nowa, więc już spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas,

Z takim podejściem, nerwica za jakis czas bedzie dla Ciebie wspomnieniem.

no ba! wszzyscy będziemy wspominać :D

 

A co do brania leków czy nie, to uważam, że każdy z nas jest silny, ja też jestem silna, mimo że biorę leki. Tak uważam albo chce wierzyć ;) Po prostu każdy z nas walczy jak umie, a to czy z lekami czy nie to inna sprawa, każdemu co innego służy.
nie miałam na myśli, że osoba która je bierze jest słabsza, ja po prostu nie mam na tyle odwagi, żeby po leki sięgnąć... muszę wierzyć w to, ze dam bez nich radę. Boję się nawet łyknąc APA jak mnie głowa boli :D:D:D Kiedys nawet nerwa sie smiala jak panikowalam ze przedawkowalam magnez bo wzielam 1 tbl ano i jedna 12 h pozniej...i już mi serce kołatało, ze umre od 2 tbl magnezu w odstepie tylu godzin ;D

Myślę, że każdy z nas tu jest taki sam, każdy ma siłe i nie ma czy mniejsza czy wieksza, kazdy z nas jest lwem, tygrysem czymkolwiek.... damy rade, razem wszyscy i kazdy z osobna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Kup sobie takie woskowe zatyczki do uszu, wytłumią Ci hałas.

Ja dziś naubierałam się jak miś. Będzie ciepło.

Chciałam się podzielić z Wami wiadomością, że dotarłam do źródła mojej nerwicy. Zajęło mi to 3 lata, intensywnych rozmyślań, wałkowania przeszłości. Nie będę się wdawać w szczegóły, ale ogólnie chodzi o to, że jako dziecko przeżyłam wiele strat w jednym czasie. Spowodowało to ataki paniki (wtedy myślałam, że tracę rozum), do których bałam się przyznać. Jestem skłonna nawet przypuszczać, że stres miałam tak duży, że moje ataki paniki ocierały się o stany psychotyczne. Potem mi to przeszło. I po 30 latach pewne okoliczności zewnętrzne, znowu zaczęły mi przypominać tamtą historię. Taka jakby trauma mi się odnowiła. I nerwica się rozszalała. Ciekawe jest to, że ja całe życie, starałam się tak żyć, żeby nie dotykać tej traumy. Cały czas w napięciu.

 

-- Śr lis 13, 2013 10:45 am --

 

dusznomi, STO LAT bez nerwicy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victta, To świetnie, ze doszłas do tego. To naprawde ważna rzecz i na pewno bardzo Ci pomoze! Ja tez staram sie wlasnie myslec caly czas, i rozbierac moje zycie na kawałki a potem przygladac im się. Tylko czasem sie obawiam, ze zwariuje od tego ;)

 

dusznomi - Stoooo lat!!!!! :) Oby nerwica jak najszybciej Ci odpuscila i poszla w siną dal! (Najlepiej już dzisiaj). Wydmuchaj ją z siebie przy okazji zdmuchiwania świeczek urodzinowcyh :) Zebys miala zawsze lekki i pełny oddech, a bała się jedynie pająków, węży czy burzy (chociaz tez niekoniecznie). :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze zapomnialam Wam napisac, jak kilka dni temu pokonałam atak.

Jechalam do pracy i juz od wyjscia bylo kiepsko, ale jak zblizalam sie na przystanek, to mialam taki stan, ze wiadomo bylo, ze bedzie panika. Wiecie, czasem jest jakis lekki lęk, czasem większy, a czasem po prostu tak to narasta, ze juz wiadomo, ze za chwile się zacznie koszmar. No wiec wtedyt ak mialam, juz wiedzialam - wiec szybko zaczelam myslec "czego ja się boje?". I zaczelam mowic (w myslac), czego sie obawiam - takie wiecie, zyciowe problemy (nie zwiazane z panika, ze boje sie, ze zemdleje czy tym podobne). I powiem wam... baaardzo szybko to pomoglo! Po chwili ten lęk ktory narastal w szybkim tempie, nagle przeszedl!

 

-- 13 lis 2013, 10:37 --

 

hania33, a mi nogi wczoraj znowu w nocy lataly, znowu musialam posmarowac jakims naproxenem :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×