Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben, Podobno Redtube jest niezle co sie tyczy niemcow i kasków.

Czemu nie spicę, ja mailem dzisiaj taki dzeń, że jesetm mocno pobuodzny, troche przez prace bo to zmiana po tym weekendzie, a jeszcze bardziej chyba

po tym ze wieczorem nie bylo z kim pogadać. Ale jutro mam terapie, bedzie jeden znajomy w robocie to moge do niego zajrzec, no i kolega bedzie w Wawie.

Jak nie ma nic, to nie ma nic. A jak jest to duzo na raz. Mam jeszcze jedna robote do zrobienia, dobrze ze chociaz Klient jest fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, polecam sobie kupić maszynkę, ja się ścinam przed lustrem na 6/9/12mm w parę minut. wymaga trochę wprawy, ale traktuje to już jak normalne golenie :mrgreen: No chyba, że potrzebujesz jakiejś super-wymyślnej fryzury, to może być gorzej.

 

-- 13 lis 2013, 03:02 --

 

mam dość, łykam zolpidem, chce spać :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym strzyezniem to żartowalem kto to widzial strzyc sie w parku,

heh, wiem wiem, zrozumiałem o co cho. rzuciłem tylko pomysł na pozbycie sie instytucji fryzjera ze swojego życia. :mrgreen:

przez net nie słychac tonu głosu, łatwo o nieporozumienia.

stilnox

tak, znam i to paskudztwo, braciszek zolpidemu właśnie. to mocne i skuteczne siekierki, tylko byle tolerancji nie budować, wtedy jest ok.

 

ok, kładę się, bo znów film mi się urwie i zacznę pisać na forum paskudne głupoty :mrgreen:

Cyaa

magnolia84, kochaam jeść w nocy :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, Tez jem po nocach, noce ogolnie sa spokojniejszcze, czasami nawet gotuja jakas zupę na żeberkach i jem okolo pierwszej w nocy. Teraz mam tylko ciastka bo na szczescie zjadlem kolo 21. Tylko ze poźniej to jest problem ze spaniem własnie na pelnym żłądku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, dostaniesz medal wystrugany z kartofla ;)

Anaczko,

9e1999d3c75ef3caf579f1a1a668380d40d66c5b_full.jpg

W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować mojemu menadżerowi, rodzinie za wsparcie, przyjaciołom, wójtowi gminy oraz sołtysowi - bez nich nigdy nie udałoby mi się otwarcie nocnych!

17284814ef7fa5a7af152b88f6b5cd51_original.gif?1363219718

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×