Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro idę się zapisać do psychologa, czas dowiedzieć się jak bardzo choróbsko posunęło się do przodu, może wreszcie też mi pomogą... Poza tym mam spory zapas leków które nic nie dają...

 

-- 13 lis 2013, 00:17 --

 

Poruszyło mnie strasznie jedno zdjęcie w internecie.....A naprawdę mało rzeczy jest wstanie się przedrzeć przez mą skorupę.

http://www.foto.hcfor.pl/images/741b3z43asfngpjyl7z.jpg 18+ tak piękna Istota odebrała sobie życie... Widziałem już wiele takich zdjęć, czy to kiedyś na zajęciach, czy w necie... ale te jest inne,,

Bije z niego spokój, myślałem że dzisiaj znowu bez chemi nie dam rady, byłem cały rozdygotany, ale te spokojne spojrzenie, jakby za mgłą, dla mnie to taka reminiscencja przeszłości, tych romansów starych, przy tonie palonych papierosów, tak oczy mgłą spojone.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Przykro mi, jeśli godzi w Twe uczucia religijne. Moim celem jest uwspółcześnienie postaci Dżizasa Chrajsta, i nadania mu nowego, bardziej ludzkiego (humanistycznego) wymiaru tzn "nic, co ludzkie, nie jest nam obce" itp itd, aby stał sie bardziej dostępny i zrozumiały dla mas. Prowadze teraz misję chrystianizacyjną na forum, a zainspirowały mnie posty niejakiej refren.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×