Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

xmarcinx92, Tez sie nad tym zastanawiam..po przeszło tygodniu zwiększenia dawki na 25 mg .,znów wczoraj miałam uboki , większe drżenia mięśni , zawroty głowy itp a dziś rano znów się obudziłam nie czując palców u rak , jak na początku brania paro..ile to może trwać , zła juz jestem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zigi7, ja teraz biorę 25mg,bo 20 było mi trochę mało,lęki wracały.a moja praca nad sobą-prubuje żyć normalnie,robię to co do mnie należy,nie poddaje się.mam dzieci mam dla kogo się starać,mam kochającego męża,który nie da mi gnić w domu.chodzę do sklepu,kościoła :D ,choć kiedyś tak bardzo się bałam.

hania33, mi do tej pory cierpną ręce i nogi,mniej niż kiedyś,ale dalej to czuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie bywa przeważnie wcale a teraz czasami 3-4 godziny, jestem wyczerpany i boli mnie głowa, źle sie czuje. Dziś spałem po ivomane. U mnie to loteria, emocjonalnie jest lepiej (medytacja) tylko ten sen. To już 8 lat:-(((

 

-- 12 lis 2013, 13:08 --

 

Różnie bywa przeważnie wcale a teraz czasami 3-4 godziny, jestem wyczerpany i boli mnie głowa, źle sie czuje. Dziś spałem po ivomane. U mnie to loteria, emocjonalnie jest lepiej (medytacja) tylko ten sen. To już 8 lat:-(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zigi7, Ja biorę trzy miesiące przeszło..gdy tydzień temu zwiększyłam dawkę do 25 mg , nadal mam uboki ..ale czekam..

 

-- 13 lis 2013, 17:36 --

 

maniek123321, Ale jest lepiej?

 

-- 13 lis 2013, 18:05 --

 

zigi7, Jezeli chcesz spać a nie masz jakiś lęków silnych może inny lek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×