Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depilowanie miejsc intymnych u mężczyzn


rafzap

Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne

    • Tak (jestem kobietą)
      17
    • Tak (jestem facetem)
      12
    • Nie (jestem kobietą)
      9
    • Nie (jestem mężczyzną)
      7
    • Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia (jestem kobietą)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Coz, na jojkach podcinam se, ale zeby dupsko golic?! Czy tego nie robi sie na wzglad seksu analnego? Wypiac nikomu sie nie zamierzam :P
A rodzyny w kakale Ci nie przeszkadzają?

Sorki, jeśli Cię zestresowałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Szukasz sobie w google najbliższego gabinetu w którym mają depilacje laserową light sheer , umawiasz na wizytę , dzień przed depilujesz się maszynką , pierwszy zabieg wygląda mniej więcej tak :

pytają Cie o przeciwwskazania typu : czy przyjmujesz leki światło uczulające , czy masz w miejscu depilacji aktywną opryszczkę , czy masz padaczkę itp jeżeli wszystko jest ok , przechodzi się do zabiegu , golimy miejsce poddane zabiegowi , przecieramy miejsce preparatem do dezynfekcji , teraz najlepsze .. robimy pierwszy strzał i pytają Cie od odczucia , jeżeli jest ok czyli czujesz ukłucia to jedziemy dalej , po zakończeniu zabiegu , nowy odrost włosa golisz maszynką i smarujesz miejsce zabiegowe albo oliwką albo alantalem albo czymś co nawilża . Przez 6 tyg. następuje wypadanie włosów , po tych 6 tyg. zgłaszasz się na kolejny zabieg , w którym jest zwiększana energia o kilka dżuli , zazwyczaj początkowa energia to 27 dżuli .. po 4 zab. maksymalnie , odrastają włosy bardzo jasne i bardzo cienkie i jest ich bardzo mało . Do pół roku wykonujesz zabieg przypominający i to tyle ;)

 

Kwasy są teraz dobre , na poprawienie cery (cera trądzikowa ) albo na rozjaśnienie jakieś przybarwień itp ;)

zazwyczaj ludzie się bają robić kwasy , bo myślą , ze im twarz wypali , nic takiego się nie stanie , gdyż kwasy które są używane są w niskich stężeniach ;)

 

a dla osób które nie chcą depilacji laserowej , fajnym rozwiązaniem jest depilacja woskiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×