Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiej marki laptopa byście polecali. Ja mam obecnie Acer Aspire i się sypie po niecałych dwóch latach. Będę kupować nowy w przyszłym roku jak dostęnę dofinansowanie z fundacji dla niepełnosprawnych, więc wtedy cena nie gra roli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej marki laptopa byście polecali. Ja mam obecnie Acer Aspire i się sypie po niecałych dwóch latach. Będę kupować nowy w przyszłym roku jak dostęnę dofinansowanie z fundacji dla niepełnosprawnych, więc wtedy cena nie gra roli.

A co dokładnie się psuje w tym laptopie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, poszła klawiatura i napęd dvd- dałam do naprawy. Teraz wyświetlacz tyle że go zgniotłam bo zamykałam jak była myszka pomiędzy (oczywiście byłam pijana i zjarana). Zauważyłam też że odkleja się rana od wyświetlacza. Nie wspomiunając o tym, że musiałam jeszcze zrobić wejście usb po tym jak psiaki zwaliły go z fotela na podłogę.

Mój laptop dużo wycierpiał. Chodzi od rana do nocvy bez przerwy, ale nie przesadzajmy bo zapewne tak jest u każdego z nas.

 

-- 12 lis 2013, 18:42 --

 

Nie wiem czy dam w ogóle wyświetlacz naprawić bo za dużo by to kosztowało a mam podłączony pod monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, poszła klawiatura i napęd dvd- dałam do naprawy. Teraz wyświetlacz tyle że go zgniotłam bo zamykałam jak była myszka pomiędzy (oczywiście byłam pijana i zjarana). Zauważyłam też że odkleja się rana od wyświetlacza. Nie wspomiunając o tym, że musiałam jeszcze zrobić wejście usb po tym jak psiaki zwaliły go z fotela na podłogę.

Mój laptop dużo wycierpiał. Chodzi od rana do nocvy bez przerwy, ale nie przesadzajmy bo zapewne tak jest u każdego z nas.

A nie chciała byś go sprzedać jak już kupisz nowy? Poszukuję jakiegoś w miarę taniego laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, z chęcią sprzedam :D

 

-- 12 lis 2013, 18:44 --

 

Napęd i klawiatura jest nowe tylko ten wyświetlacz musiałabym zrobić jak chcesz kupić

A jakiego tam Windowsa masz? I jaka cena by Cię interesowała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chciał wiedzieć to ma oprogramowanie windows 8

 

-- 12 lis 2013, 18:46 --

 

Marcin20.04, cena do uzgodnienia. Nie mam bladego pojęcia ile. Myślę, że jakbym zrobiła to 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chciał wiedzieć to ma oprogramowanie windows 8

 

-- 12 lis 2013, 18:46 --

 

Marcin20.04, cena do uzgodnienia. Nie mam bladego pojęcia ile. Myślę, że jakbym zrobiła to 500 zł.

Myślę że 500zł to rozsądna cena. Kiedy mniej więcej byłby na sprzedaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, w nowym roku, ale nie wiem dokładnie kiedy. To zależy czy przyznają mi dofinansowanie i kiedy. Przejdę się do fundacji w piątek i podpytam o szczegóły, ok?

Ok, to ja będę cierpliwie czekał. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×