Skocz do zawartości
Nerwica.com

Początek leczenia. Citabax, Biofenac, Sirdalud, Milg - skutk


Nguami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kochani,

 

od lat leczę się na kłopoty z kręgosłupem, rotoskolioza, przepuklina, dyskopatia.

Przyjmowałam masę leków, w tym przewlekle tramal.

 

Dziś odbyłam wizytę u nowej pani dr neurolog i zapisała leki jak w temacie...

Pracuję umysłowo, nadto wciąż studiuję, doktoryzuję etc. strasznie się boję, że to kolejne specyfiki, które będą powodować otumanienie, senność nadmierną i inne objawy niepożądane.

Niemniej pani dr stwierdziła, że kłopot z kręgosłupem to jedno, ale wg niej powinnam przyjmować antydepresanty.

W życiu bym nie podejrzewała siebie, że mam objawy depresji, ale kto wie...

Może to tak zwana depresja maskowana?

 

Proszę napiszcie, czy ktoś ma takie doświadczenia, czy przyjmuje takie leki, czego się obawiać?

 

Serdeczności dla Was!

N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nguami, tak, to może być depresja maskowana.

Sama mam czasem niektóre objawy depresji czy lęku które są manifestowane przez inne objawy fizyczne.

Więc skoro lekarka zapisała ci te leki to powinnaś spróbowac, jeśli faktycznie masz depresje, to te leki mogą nawet pomóc w myśleniu, przywrócić je na właściwy tor.

A citabax nie jest jakimś lekiem specjalnie mulącym, należy raczej do tych co albo mogą trochę aktywizować albo nie wpływać na aktywność, musisz spróbować jak to na ciebie zadziała. na początku może być trochę gorzej jak lek będzie się wkręcał i ważne, żeby wtedy go nie odstawiać, tylko poczekać aż się rozkręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×