Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Jak chcesz kogoś obgadywać i oczerniać, to tak, by ta osoba się nie dowiedziała.

wynika ztego, ze Cie nie obgadywal i nie oczernial a wyrazil swoja opinie skoro nie zrobil tego za Twoimi plecami

Jak nie zrobił za moimi plecami, jak zrobił?!

 

-- 11 lis 2013, 22:59 --

 

a gdzie ja Cie oczerniam ?

Tutaj:

ps aurora jest jednak jakas inna... nie wiem jak ona chce znalezc kogokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, Wyluzuj, czytałam prawie całą tą dyskusje i nie widzę , żeby ktoś Cię tu oczerniał, raczej ludzie chcieli Ci pokazać co w Twoim zachowaniu sprawia , że masz problemy z utrzymaniem kontaktów :?

To przeczytaj post, który zacytowałam. Napisał, że jestem "jakaś inna". To jest oczernianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kogoś obgadywać i oczerniać, to tak, by ta osoba się nie dowiedziała.

wynika ztego, ze Cie nie obgadywal i nie oczernial a wyrazil swoja opinie skoro nie zrobil tego za Twoimi plecami

mam takie samo zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, za jakim plecami, napisał to publicznie na forum , na którym jesteś

Ale takich rzeczy nie pisze się o kimś publicznie. Jak chciał, to mógł to komuś napisać w wiadomości. Wtedy bym się tak nie burzyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to moze sie wycofaj z jazdy po mnie ?

ja? :shock:

tak, zabolała mnie ta opinia, kumpla jakby nie patrzeć... moze od kogos innego by nie zabolała

oceniłem Twoje zachowanie, nie Ciebie

teraz nie wiem czy powinienem przeprosić? bo wydaje mi się że słusznie zareagowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinia, nie opinia, nie powiedzial tego wprost do niej, tylko do osob trzecich. Jakby nie patrzec to jest obgadywanie. Mialem podobna przygode, z ktora wieszkosc tu obecnych jest zapoznana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Co sie tutaj dzieje. Od wczoraj do jakiego wątku nie zajrzeć to Aurora albo rozmowa o Aurorze. Boje sie ze jak otworze lodówke to tam też będzie Aurora.

Vilgefortz, obejrz się za siebie czy aurora nie głaszcze Twojego kota :mrgreen:

MACIE K***A JAKIŚ PROBLEM?! TO JUŻ NIE MOGĘ NIGDZIE PISAĆ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie rozmawiacie z bliskimi o osobach nieobecnych. Ja często mówię, że się o ko0goś martwie bo brat/siostra robią to czy tamto. Bez przesady. Jesteśmy jak rodzina, więc takie sytuację są naturalne. Nawet nie o troskę chodzi bo ja o bracie też powiem, że np. jest leniwy do kogoś innego jak się wkurzę,albo i bez powodu ale to mi się wydaje naturalne. Nie chcę nikomu robić krzywdy, ale jestem człowiekiem a osoby mi bliskie na tyle ważne że często o nich myślę i dzieję się z kimś swoimi emocjami, przeżyciami, przemyśleniami.

 

 

Napisałam mniej więcej zrozumiale bo jaram zioło :oops:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×