Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

a raczej o pokazanie :" to ja mam jaja ,

pokazać że ma się jaja można na inne sposoby niż robiąc z siebie idiotę i wrzucając zdjęcie swojego gołego odbytu na publiczne forum w internecie

 

-- 11 lis 2013, 22:59 --

 

Mushroom, dla mnie stresujace sa poczatki znajomosci. Strasznie mi zalezy na tym, zeby nawiazac jakis kontakt (niezaleznie od plci) i boje sie zblaznic.

ale Ty piszesz o randkach? Bo ja ogólnie o wychodzeniu ze znajomymi. Na randce byłem (niech pomyślę), chyba 2 razy w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne

 

to jakie Ty cwiczenia robisz na ten brzuch? Ja kiedys robilem 5-6 roznych cwiczen od 1 dnia 20 minut dziennie tak , ze konczylem ledwo zywy a zakwasy ciagnely sie przez caly okres cwiczen a mianowicie 6 tyg. Ale po tych 6 tyg rezultat byl niesamowity. Tylko ze to katorga byla a nie cwiczenia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne

 

to jakie Ty cwiczenia robisz na ten brzuch? Ja kiedys robilem 5-6 roznych cwiczen od 1 dnia 20 minut dziennie tak , ze konczylem ledwo zywy a zakwasy ciagnely sie przez caly okres cwiczen a mianowicie 6 tyg. Ale po tych 6 tyg rezultat byl niesamowity. Tylko ze to katorga byla a nie cwiczenia;)

poproszę rozpiskę tych ćwiczeń :) mam już serdecznie dość swojego pontonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, haha nie widać brzucha z boku dlatego wygląda w miarę okej ;)

 

-- 12 lis 2013, 18:32 --

 

kupmitrumne

 

to jakie Ty cwiczenia robisz na ten brzuch? Ja kiedys robilem 5-6 roznych cwiczen od 1 dnia 20 minut dziennie tak , ze konczylem ledwo zywy a zakwasy ciagnely sie przez caly okres cwiczen a mianowicie 6 tyg. Ale po tych 6 tyg rezultat byl niesamowity. Tylko ze to katorga byla a nie cwiczenia;)

poproszę rozpiskę tych ćwiczeń :) mam już serdecznie dość swojego pontonu

 

też poproszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubudubu, Wiesz co ja głównie ćwicze na wszystkie partie , biceps , uda , pośladki , łydki itp a brzuch zostawiam na koniec , mi bardziej zależy na tyłku i bicepsie niż na brzuchu :D

na tyłek ćwiczę to

[videoyoutube=rsOwRoaRh4I][/videoyoutube]

wiem że to śmieszne że facet ćwiczy pośladki ale ja się przy tym dobrze bawię więc czemu nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

mushroom stad mialem wiekszosc aczkolwiek sam sobie dolozylem jeszcze nozyce i obie nogi trzymane razem w gorze do momentu az czulem silny skurcz. Swietne sa te spiecia (czyli te przyciskanie glowy do klaty w seriach )

 

ale tak jak mowie u mnie to bylo nawet do 25 minut i to od 1 dnia. Pierwszy tydzien to nie szlo sie schylac tak mnie piekly miesnie ale potem przywyklem. Nie wiem moze to i zbyt drastyczna metoda i mozna miec jakis uszczerbek na zdrowiu ale co tam...przetrwalem:)

 

 

 

Im silniejsze zakwasy i bol tym lepiej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha:D ale pokazane jak czarno na bialym. I powaznie jezeli systematycznie bedziesz tak cwiczyl to po max 2 miechach bedziesz mial kaloryfer o ile nie jestes jakis strasznie zastluszczony. No ale to zawsze mozna wlaczyc bieganie .

 

 

No i podciaganie nog zwisajac na drazku ...to jest tez potezna metoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I powaznie jezeli systematycznie bedziesz tak cwiczyl

spróbujemy, od dzisiaj zaczynam

 

po max 2 miechach bedziesz mial kaloryfer o ile nie jestes jakis strasznie zastluszczony

na brzuchu jestem

 

No ale to zawsze mozna wlaczyc bieganie .

mam swoje p90, na chudnięcie wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×