Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, tez chcialbym miec taki odzew przy wstawianiu fotek jak Ty (akurat nie takich z kaloryferem, tylko zwyklych :P), ba, zeby byl jakikolwiek (nie ma niestety). Nikt nie chce mi uswiadomic, co jest nie tak ze mna, bo kazdy milczy kiedy ja cos wrzuce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, odwagi brakuje ludziom, ze nie chca mi wytyczyc co jest nie tak w moim wygladzie? Byc moze. O ile pamietam tu wrzucalem tu foty z 4 czy 5 razy. Nigdy sie nie odezwano, a tak chcialbym wiedziec co sie o mnie mysli (w sensie wygladu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresja To Ja, Racja, ale wiesz co ma wisiec nie utonie. Może być np. dziewczyna zaburzona nieźle a i tak nie jeden do niej podbije ze względu na wygląd. Może mieć farta na tyle, że koleś ja naprawi troche i happy end :mrgreen: Sytuacja jest analogiczna do facetów wg. mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy sie nie odezwano, a tak chcialbym wiedziec co sie o mnie mysli (w sensie wygladu)

Masked Man , trzeba było im wszystkim gołą dupę pokazać ( raz a dobrze ),a komentarzom nie było by końca, oczywiście same pozzytywne newsy. Mowię Ci nie ma co sie pier+dolić w tańcu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×