Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

light, nie wypowiadam sie za wszystkie kobiety bo nie wiem. Byc moze w oczach niektorych jak najbardziej... dla mnie nie ma znaczenia bo potrafie sie zakochac w usmiechu faceta nawet jak kaloryfera nie posiada ;)

Ale sama mówiłaś że nigdy nie byłaś z facetem który nie był przystojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, Ja koledze trochę zazdroszczę, ale pozytywnie, po koleżeńsku, też chciał bym przytyć ;) Oj ćwiczył bym, ćwiczył...

To jedz więcej. Tycie jest 100x łatwiejsze niż rzeźba a ludzie ćwiczą ostro więc jak ktoś mówi że chciałby przytyć to mi się chce śmiać.

Przemiana materii? Bitch please wystarczy raz dziennie brać coś z maca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, niekoniecznie, bo kaloryfer mam nawet teraz przy niedowadze. nawet jak leżałem 4 miesiące, i gapiłem się w sufit, to był taki sam. niektórzy mają *masakryczny* problem z przybraniem masy, mi, jeśli to się już udaję, to rzeźba leci naturalnie. ale na dzień dzisiejszy złamana klata, bo masy niet :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, wygladam podobnie jak na Twojej ostatniej fotce. Z tym, ze ja nie mam zamiaru chudnac, bo sobie wszystko popale. U lekarza sportowego wyszlo mi, ze mam 9% tluszczu (pol roku temu mialem 19 :P), co widocznie oznacza, ze mam miesnie pod tluszczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, Po mojemu to siłka za młodu sporo Ci dała, po wielu ludziach właśnie widze że takie rzeczy za młodu dały im sylwetki, które ciężko zapuścić na maksa

szkoda ze mój pierdolony ojciec miał mnie w dupie, może gdyby sie troche mną interesował to też bym jakiś sport za młodu uprawiał i teraz fajnie wyglądał

 

-- 11 lis 2013, 21:55 --

 

TY preferujesz kobiety z duzymi piersiami

skończ już z tymi dużymi piersiami bo to się robi nudne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×