Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie z libido jest krucho :) ale mam nadzieje, że Trittico to wyreguluje :)

 

-- 10 lis 2013, 12:47 --

 

Jestem 3 dzień na Nexpramie 10mg i jak na razie nie jest tragicznie. Poza lekkim osłabieniem i zamułką, bólem mięśni jest znośnie, Liczę, że lek szybko się wkręci i będzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ustąpiły lęki poranne, natrętne myśli, dziwne scenariusze w głowie, dreszcze, zaburzenia widzenia, uciski w głowie - wszystko to przechodziło sukcesywnie. Najszybciej minęły chyba dreszcze i takie prądy w ciele. Najdłużej mijały uciski w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

od roku biorę lexapro 5mg. Od 4 miesięcy choruję na białaczkę, 2 dni temu dostałam 100mg tramalu, a dzisiaj 50 mg. Pytałam specjalnie lekarki, czy można łączyć ssri i tramal, powiedziała, że tak. Jednak zaczęłam szperać o tym w internecie i zdania są podzielone. Nie powiem, trochę się wystraszyłam co do tego zespołu serotoninowego... Czy ktoś łączył te leki i może się wypowiedzieć?

 

Pozdrawiam serdecznie,

K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, to zespół serotoninowy jest rzadką przypadłością, musiałbyś intensywnie działać na serotoninę. Słyszałem jednak, że połączenie ssri i tramalu może powodować drgawki. Zależy ile czasu bierzesz tramal i jaka jest częstotliwość przyjmowania.

 

-- 11 lis 2013, 11:31 --

 

Witajcie. Jak wam mija dzisiejszy dzień koledzy i koleżanki amatorzy escitalopramu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj 4 dzień na Nexpramie i pojawił się duży niepokój, że nawet miejscu nie mogłem dłużej wysiedzieć. Nie wiem, czy wziąć jakieś benzo na obniżenie tego stanu.

Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej, chociaż o 7:30 muszę być już w pracy i to mnie trochę chyba dobija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×