Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie prosiłem o ocenianie moich wpisów, więc nie bardzo rozumiem dlaczego mnie oceniasz? Gdybym o to zabiegał to wyraźnie bym o to poprosił. Tym bardziej, że moje ogłoszenie matrymonialne było kierowane do 3 miłych Pań powyżej, sorry vinetou ale jestem hetero :D

Twoj wpis jest publiczny wiec kazdy moze opiniowac i niewaznym jest czy wystawiajacy opinie jest plci zenskiej czy meskiej.

Nie widzę sensu tłumaczenia się przed Tobą, ale wyjątkowo to uczynię, bo muszę podtrzymać mój dobry pijar :mrgreen:

Otóż drogi Panie, pytanie czy podobam się odrobinę, odnosi się do "odrobiny" zdjęcia jakie żartobliwie umieściłem.

Wszystko na spontanie i na max luzie, więc uprzejmie proszę zluzuj poślady.

Watpie, zeby to bylo zartobliwe. Predzej wymysliles taki argument na poczekaniu, ale uznajmy, ze masz racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie, zeby to bylo zartobliwe. Predzej wymysliles taki argument na poczekaniu, ale uznajmy, ze masz racje.

 

Na szczęście sam wiem najlepiej o czym myślę, więc nie śmiej podważać tego co piszę, bo w tym momencie próbujesz bezpodstawnie zarzucić mi kłamstwo.

 

w tym momencie kończę polemikę z Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy ma prawo do własnej opinii, jeśli jednak sprostowałem Twoje podejrzenia w swojej pierwszej odpowiedzi, na obecnym etapie Twoje kolejne bezpodstawne próby zarzucenia mi kłamstwa na publicznym forum to nic innego jak naruszenie moich podstawowych dóbr osobistych, takich jak wizerunek, swoboda sumienia i prawo do świętego spokoju (art. 23 k.c.) Więc zwolnij chłopcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chlopcze" to sobie mozesz mowic do ojca. Ja jestem osoba obca dla Ciebie, ktora nie zyczy sobie tego typu zwrotow. Rozumiesz?

 

Twoje zachowanie pozostawia wiele do zyczenia, skoro szukasz na mnie paragrafow. Moze jeszcze mnie zaskarzysz do prokuratury?

 

P.S. Mowiles, ze konczysz ze mna polemike. Nie widze tego jakos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chlopcze" to sobie mozesz mowic do ojca. Ja jestem osoba obca dla Ciebie, ktora nie zyczy sobie tego typu zwrotow. Rozumiesz?

 

Twoje zachowanie pozostawia wiele do zyczenia, skoro szukasz na mnie paragrafow. Moze jeszcze mnie zaskarzysz do prokuratury?

 

P.S. Mowiles, ze konczysz ze mna polemike. Nie widze tego jakos.

 

 

i w końcu Ci ta skrzętnie skrywana słoma z butów wyszła :P

 

sorry ale tegoroczny maturzysta jest dla mnie chłopcem, do dojrzałości jak widać jeszcze troche daleko...

 

Nikt na Ciebie chłoptasiu paragrafów nie szuka, ja tylko uświadamiam Ci jakie są moje prawa obywatelskie i radzę Ci abyś je przestrzegał, na pewno wyjdzie Ci to na dobre w życiu.

 

 

Pozdrawiam i wytrwałości w walce z natręctwami.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mkl, ach, a wiec bawimy sie w przegladanie postow? Coz, zanizasz poziom. Jestem osoba dorosla i mam prawo do bycia traktowanym jako dorosly i nie zycze sobie zwrotow typu "chlopcze". Co w tym trudnego do zrozumienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wróciłam do domu i co widze? Dajcie spokój, wypijcie szklanke wody i zapomnijcie, potraktujcie t6o jako nieporozumienie. A co do singli, jestem sama czyli singiel od czerwca..to nie znaczy że mam krótkie romanse czy umawiam się na sex, wręcz przeciwnie ważny dla mnie jest ktoś na stałe, a wygląd..najważniejsze wsparcie i szacunek jak tego nie ma to nawet katalogowa wersja ideału nie zagra dużej roli w naszym życiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wróciłam do domu i co widze? Dajcie spokój, wypijcie szklanke wody i zapomnijcie, potraktujcie t6o jako nieporozumienie. A co do singli, jestem sama czyli singiel od czerwca..to nie znaczy że mam krótkie romanse czy umawiam się na sex, wręcz przeciwnie ważny dla mnie jest ktoś na stałe, a wygląd..najważniejsze wsparcie i szacunek jak tego nie ma to nawet katalogowa wersja ideału nie zagra dużej roli w naszym życiu

Oj tam,ten shitstorm i tak jest w dosyć kulturalnej formie,nasi bojownicy zasiedli we frakach do stołu,na głowie cylinder,w oku monokl,filiżanki w dłoń,obok talerze z ekskrementami,i tak w tej eleganckiej oprawie nastąpiła wymiana ognia i brązu,niby z argumentami,bez pieniactwa,full kulturka,ale jednak,tu i ówdzie znajdują się brązowe plamy :mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel,

:lol::lol:

Bardziej "elegantsza" to jest jak lokaj roznosi gówna na srebrnej tacy pod przykrywką, żeby aromat się nie ulotnił. A to już gównoburze dla prawdziwych koneserów. :mrgreen:

 

-- 11 lis 2013, o 19:01 --

 

Luktar,

i facetowi nie działa siusiak

Słabo się starasz pewnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×