Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wam nie chce się czytać mojego jednego posta, tak mnie nie chce się dziesięciu.

Ja tam czytam wszystko (w tematy w które zaglądam) ale nie na wszystko odpowiadam.

 

-- 11 lis 2013, 15:03 --

 

proponowalem ZAJEBISTEGO lekarza do ktorego trzeba podjechac troche kolejką, bym Cie tam zabrał nawet

Nie, wygodniej jest użalać się nad sobą i nic nie robić (a, i jeszcze dramatyzować o umarciu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie powiedziałam, że nie chcę się leczyć, a że nie mam pieniędzy.

w ogole nie czytasz tych postow w ktorych piszemy ze nie trzeba miec pieniedzy na leczenie. Ale jest to jedna z pierwszych wymowek ludzi ktorzy nie chca sie leczyc... nie jestes pierwsza uzywajaca tego argumentu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
I nie powiedziałam, że nie chcę się leczyć, a że nie mam pieniędzy. Nie przeinaczaj moich słów.

 

NFZ jest darmowe. Są nawet w 100% refundowane leki, ale jak nie chcesz Twoja sprawa...

 

P.S. z tego co wiem to w Trójmieście są całkiem nieźli lekarze, ale Ty masz na wszystko wyrobioną opinię NA NIE :bezradny:

Może i są darmowi, ale traktują ludzi jak śmieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Tak. Czuję się lepiej gdy jęczę i płaczę. Wiem, kiedy mi lepiej.

Zapewniam Cie, ze sa lepsze sposoby na poprawe swojego samopoczucia niz jeczenie.

Tak, są - krótkotrwałe. Ale potem jest mi jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie powiedziałam, że nie chcę się leczyć, a że nie mam pieniędzy. Nie przeinaczaj moich słów.

 

NFZ jest darmowe. Są nawet w 100% refundowane leki, ale jak nie chcesz Twoja sprawa...

 

P.S. z tego co wiem to w Trójmieście są całkiem nieźli lekarze, ale Ty masz na wszystko wyrobioną opinię NA NIE :bezradny:

Może i są darmowi, ale traktują ludzi jak śmieci.

Ty na wszystko masz wymówkę?czyli po prostu nie jest Ci na tyle żle aby coś z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie powiedziałam, że nie chcę się leczyć, a że nie mam pieniędzy. Nie przeinaczaj moich słów.

 

NFZ jest darmowe. Są nawet w 100% refundowane leki, ale jak nie chcesz Twoja sprawa...

 

P.S. z tego co wiem to w Trójmieście są całkiem nieźli lekarze, ale Ty masz na wszystko wyrobioną opinię NA NIE :bezradny:

Może i są darmowi, ale traktują ludzi jak śmieci.

 

 

Nóż się w kieszeni otwiera :evil:

Kochana , leczę się od wielu lat i mam za sobą wiele wizyt i wielu psychiatrów, Aktualnie od kilku lat chodzę do lekarza w przychodni na NFZ i jest to najlepszy z lekarzy (pod względem traktowania, uprzejmości , długości wizyty) lekarz jakiego spotkałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

 

 

Nóż się w kieszeni otwiera :evil:

Kochana , leczę się od wielu lat i mam za sobą wiele wizyt i wielu psychiatrów, Aktualnie od kilku lat chodzę do lekarza w przychodni na NFZ i jest to najlepszy z lekarzy (pod względem traktowania, uprzejmości , długości wizyty) lekarz jakiego spotkałam

Spotkałam już w swoim życiu wielu specjalistów z różnych dziedzin (z NFZ) i wszyscy byli tak samo beznadziejni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×