Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora92,

A o NFZ nie będę kolejny raz pisać. Kto wie, ten wie, co z nimi przeszłam i jak traktują ludzi.

ja też trafiłem na totalną ignorancję na nfz, a są też świetni fachowcy, trzeba szukać! jak jeden jest do bani, to idziesz do innego, ot. :zzz:

a ci na prywatne też potrafią zlać czlowieka, wypisac kwit od niechcenia, wizyta 5 min a 100wka w plecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, achh, ale to normalne, że skrobnie sie posta, i przeleci bez odzewu, nie ma się tym co martwić, każdy chyba user tutaj piszę xxx postów na które nie ma odpowiedzi, cierpliwosci, trzeba się wprawiac 8):mrgreen:

Ale nie kilkanaście razy dziennie!!! i to jeszcze w postach, w których się na co dzień tu pisze. Wiem, że wszyscy mnie nienawidzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wszyscy mnie nienawidzą.

 

:?: Za co obca osoba z netu może Cię nienawidzić?

 

Zamierzasz coś robić ze swoim stanem psychicznym (iść po fachową pomoc) czy tylko pisać, że jest Ci źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze lata już zmarnowałam.

 

Widzisz a ja mam 27 lat i uważam, że jeszcze wszystko przede mną... Podobno życie zaczyna się po 30 :great:

Z takim nastawieniem to dużo nie zmienisz. Trzeba walczyć o lepsze jutro. Nic się samo nie zrobi. Czasami mam wrażenie, że niektórym ludziom odpowiada taka wegetacja. Rozumiem depresja i te sprawy - to nie jest mi obce, ale jak ktoś nawet nie chce się leczyć... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Ta wymiana zdan swiadczy o tym ze odechciewa sie odpowiadac na Twoje posty ..Ty wiesz wszystko lepiej. Ok.. ale nie jecz potem , ze ludzie Ci nie odpisuja skoro olewasz to co pisza

Tak jak wam nie chce się czytać mojego jednego posta, tak mnie nie chce się dziesięciu. Poza tym jak miałabym na to wszystko odpowiedzieć, skoro co sekundę pojawia się jakiś nowy post.

Uwielbiam, gdy "znają" mnie lepiej niż ja sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Najlepsze lata już zmarnowałam.

 

Widzisz a ja mam 27 lat i uważam, że jeszcze wszystko przede mną... Podobno życie zaczyna się po 30 :great:

Z takim nastawieniem to dużo nie zmienisz. Trzeba walczyć o lepsze jutro. Nic się samo nie zrobi. Czasami mam wrażenie, że niektórym ludziom odpowiada taka wegetacja. Rozumiem depresja i te sprawy - to nie jest mi obce, ale jak ktoś nawet nie chce się leczyć... :bezradny:

A poprawianie drugi raz matury to nic? Gdybym nic nie robiła, to leżałabym jak jakaś kłoda w łóżku i gapiła się bezsensownie w sufit.

 

 

I nie powiedziałam, że nie chcę się leczyć, a że nie mam pieniędzy. Nie przeinaczaj moich słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie powiedziałam, że nie chcę się leczyć, a że nie mam pieniędzy. Nie przeinaczaj moich słów.

 

NFZ jest darmowe. Są nawet w 100% refundowane leki, ale jak nie chcesz Twoja sprawa...

 

P.S. z tego co wiem to w Trójmieście są całkiem nieźli lekarze, ale Ty masz na wszystko wyrobioną opinię NA NIE :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód ;)

 

Dokładnie. Ja już nic nie piszę...

Dziewczyna ma 21 lat, więc powinna już umieć zadbać sama o siebie. Czas najwyższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już dawno wyczułem, że to idealna dziewczyna dla carlosa, w dodatku mieszkają niedaleko. 8)

 

:great: Też o tym pomyślałam :lol:

No nie wiem, swoim wspólnym jęczeniem mogliby zagiąć czasoprzestrzeń :o

Czuje że stracę moje 3 miejsce na podium marud :(

Pierw carlos,legendarny bonus i jego pech,a tu jeszcze mam zostać wygryziony :<?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×