Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

@Adela

@Aurora92

@Clavia

 

Ja jestem z 3miasta, aktualnie stanu wolnego, mieszczący się chyba w oczekiwanym przez Was przedziale wiekowym :mrgreen:

 

Nie oszukujmy się, nawet najlepsze cechy charakteru nie wystarczą, jeśli druga osoba chociaż odrobinę nie spodoba się nam wizualnie, dlatego żeby nie marnować Waszego czasu dołączam swoje zdjęcie:

 

http://postimg.org/image/o9v3pwn45/3dfa5257/

 

To jak, odrobinę się spodobałem? :P

 

OK, Teraz Wasza kolej! :D

 

Troche desperat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adela

@Aurora92

@Clavia

 

Ja jestem z 3miasta, aktualnie stanu wolnego, mieszczący się chyba w oczekiwanym przez Was przedziale wiekowym :mrgreen:

 

Nie oszukujmy się, nawet najlepsze cechy charakteru nie wystarczą, jeśli druga osoba chociaż odrobinę nie spodoba się nam wizualnie, dlatego żeby nie marnować Waszego czasu dołączam swoje zdjęcie:

 

http://postimg.org/image/o9v3pwn45/3dfa5257/

 

To jak, odrobinę się spodobałem? :P

 

OK, Teraz Wasza kolej! :D

 

Troche desperat.

 

Masked-Man nie desperat, tylko konkret W TYM WĄTKU WŁAŚNIE O TO CHODZI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, introwertyk raczej ze mnie zaden.

umuntu, wiesz co sprawilo, ze pomyslalem sobie, ze to desperackie? A no to zdanie:

To jak, odrobinę się spodobałem? :P

A dlatego, ze sam kiedys bylem desperatem i wiem, jak to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, introwertyk raczej ze mnie zaden.

umuntu, wiesz co sprawilo, ze pomyslalem sobie, ze to desperackie? A no to zdanie:

To jak, odrobinę się spodobałem? :P

A dlatego, ze sam kiedys bylem desperatem i wiem, jak to jest.

 

żeby nie rozwijać dyskusji, to jest temat dla poszukujących i chcących być znalezionym/znalezioną

nie wiem co Ciebie tu przywiodło, ale takie oceny jakie tu wystawiasz, w dodatku przez pryzmat samego siebie są nie na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby nie rozwijać dyskusji, to jest temat dla poszukujących i chcących być znalezionym/znalezioną

a myślałem że dla singli (singiel to nie jest ktoś samotny tylko ktoś kto chce być sam a związki z płcią przeciwną ogranicza do przelotnych).

 

-- 11 lis 2013, 12:54 --

 

Mushroom, introwertyk raczej ze mnie zaden.

No ok, ja nie pomyślałem że to żałosne tylko bezpośrednie. Nie wiem czemu Ty pomyślałeś że żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umuntu, kto powiedzial, ze ja nie chce nikogo znalezc?

Ocena jak ocena. Mozesz sie z nia zgadzac lub nie. Ja po prostu mowie, ze kiedys zle robilem i potrafie rozpoznac jak ktos robi to samo.

 

-- 11 lis 2013, 12:57 --

 

Mushroom, nie pomyslalem o tym, ze to zalosne. Po prostu zaprzeczylem, bo okreslenie "introwertyk" do mnie nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche desperat.

 

Nie prosiłem o ocenianie moich wpisów, więc nie bardzo rozumiem dlaczego mnie oceniasz? Gdybym o to zabiegał to wyraźnie bym o to poprosił. Tym bardziej, że moje ogłoszenie matrymonialne było kierowane do 3 miłych Pań powyżej, sorry vinetou ale jestem hetero :D

 

Mushroom, introwertyk raczej ze mnie zaden.

umuntu, wiesz co sprawilo, ze pomyslalem sobie, ze to desperackie? A no to zdanie:

To jak, odrobinę się spodobałem? :P

 

Nie widzę sensu tłumaczenia się przed Tobą, ale wyjątkowo to uczynię, bo muszę podtrzymać mój dobry pijar :mrgreen:

Otóż drogi Panie, pytanie czy podobam się odrobinę, odnosi się do "odrobiny" zdjęcia jakie żartobliwie umieściłem.

Wszystko na spontanie i na max luzie, więc uprzejmie proszę zluzuj poślady.

 

[/offtop]

 

 

Adela, brzmi bardzo tajemniczo i zachęcająco :P

a ja mam 186, jeden nos, dwa łokcie i jednego pieprzyka na policzku :D

 

i uwielbiam długie zgrabne nogi :))

 

PS. Zdjęcia mogę wrzucic na PW, czy nie będzie to problemem, że nie jestem na nich sam? niestety innych zdjęć nie posiadam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie czuje singlem raczej starym kawalerem, albo życiowym nieudacznikiem, bo singiel jest sam z wyboru i zwykle ma częste krótkie romanse i inne spotkania na seks. Ale prawdziwych singli jest naprawdę mniejszość, większość się pod nich podpisuje bo lepiej to brzmi od strej panny, kawalera albo samotnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

i uwielbiam długie zgrabne nogi :))

:

Wiem, że nie do mnie kierowane, ale jak lubisz długie zgrabne nogi, to ja odpadam. :( Także masz teraz 2 miłe panie do wyboru.

 

-- 11 lis 2013, 13:15 --

 

większość się pod nich podpisuje bo lepiej to brzmi od strej panny, kawalera albo samotnika.

Racja, brzmi lepiej. Ale nadal nie cierpię określenia "singiel". :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie do mnie kierowane, ale jak lubisz długie zgrabne nogi, to ja odpadam. :( Także masz teraz 2 miłe panie do wyboru.

 

Aurora92 ale Ciebie już i tak chyba namierzyłem, i prawdopodobnie wiem jak wyglądasz :P Na zdjęciach widziałem, że nogi posiadasz, sprawiasz też wrażenie miłej :P W internecie nic się nie uchowa a ja posiadam wrodzoną ciekawość do świata :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Wiem, że nie do mnie kierowane, ale jak lubisz długie zgrabne nogi, to ja odpadam. :( Także masz teraz 2 miłe panie do wyboru.

 

Aurora92 ale Ciebie już i tak chyba namierzyłem, i prawdopodobnie wiem jak wyglądasz :P Na zdjęciach widziałem, że nogi posiadasz, sprawiasz też wrażenie miłej :P W internecie nic się nie uchowa a ja posiadam wrodzoną ciekawość do świata :P

Ciekawe gdzie mnie widziałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Gdybym napisał na forum gdzie widziałem to byłoby chyba trochę nie w porządku wobec Ciebie, bo zapewne sobie tego nie życzysz, dlatego napisze Ci na PW :P

Dziwne to bardzo, bo nigdzie nie wstawiałam swojego zdjęcia. Chyba mnie z kimś mylisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×