Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?


Gość rotten soul

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

391 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • - Wzrost
      41
    • - Oczy
      49
    • - Włosy
      29
    • - Ramiona
      16
    • - Dłonie
      28
    • - Nogi
      2
    • - Tyłek
      17
    • - Penis
      10
    • - Tors
      8
    • - Uśmiech (usta,zęby)
      39
    • - Twarz (ogólnie)
      57
    • - Plecy
      3
    • - Brzuch
      13
    • - Stopy
      4
    • - Sposób chodzenia
      11
    • - Ubiór
      36
    • - Skóra (cera, karnacja)
      11
    • - Tatuaże
      8
    • - Piercing
      2
    • - Blizny
      7


Rekomendowane odpowiedzi

-wizerunek no! ma mieć swój styl sama swój udoskonalam >. Kolczyki, tatuaże całkiem wskazane też.

-na twarz trochę też, ale mi się podobają i tacy w teorii nieurodziwi. trudno jest mi określić na co dokładnie zwracam uwagę w tej kwestii, hmm..

-higiena ofkors, podstawowa zachowana być musi.

i chyba tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal, nie mam na myśli romansów ani innych rzeczy :)

 

Każdy ma inne upodobania to , ze mi się podoba facet z zarostem komuś może sie nie podobać , dla mnie , powtarzam dla mnie facet z ogoloną twarzą nie wygląda atrakcyjnie , pewnie mi się to kiedyś zmieni , albo zakocham sie w facecie który goli się codziennie i tak będzie dobrze , ważne aby mi sie podobał , tyle w tym temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodzi ze kobiety najbardziej zwracaja uwage na twarz, to chyba tak jak faceci.

poparte naukowo oczko.gif

W bardzo przystępnym badaniu do tematu [jaką rolę w pierwszej ocenie drugiego człowieka odgrywa twarz] powróciła Marianne Peters z Uniwersytetu Zachodniej Australii w Crawley. Przygotowała zestawy zdjęć, które ochotnicy mieli oceniać na 7 punktowej skali atrakcyjności. Niektóre zdjęcia przedstawiały całą sylwetkę, niektóre tylko twarz, a inne ciało od szyi w dół. Zespół badaczy przyglądał się później wynikom, by sprawdzić jak trafnie pełną atrakcyjność (czyli zdjęcie całego ciała) ocenili ci, co oglądali tylko fizjonomię, albo tylko sylwetkę. Okazało się, że twarz, jeśli chodzi o ocenę urodziwości, jest ważniejsza niż reszta ciała. W przypadku mężczyzn w 52% była odpowiedzialna za ich atrakcyjność. Ciało – tylko w 25%. W przypadku oceniania kobiet, twarz była odpowiedzialna za 47% oceny, w porównaniu do 32% samego ciała. http://www.neurotyk.net/2012/04/z-czym-jest-nam-do-twarzy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mozna dodac do tego teorie spiskowe amerykanskich naukowcow wg ktorych ową atrakcyjnosc podnosi fakt podobienstwa wizualnego oceniającego do ocenianego.

to odnosnie samej atrakcyjnosci.

 

ale ja raczej omijam szerokim lukiem takie newsy. wole sie nie zastanawiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg ktorych ową atrakcyjnosc podnosi fakt podobienstwa wizualnego oceniającego do ocenianego

 

Kiedyś czytałam, że ludzie szukają sobie partnera o podobnym odsetku tłuszczu, jak sami mają.

Mi się chyba raz w życiu taki zdarzył ;)

http://www.sfora.pl/Najgrubszy-czlowiek-swiata-schudl-300-kg-i-znalazl-milosc-s59943

attachment.php?attachmentid=764054&d=1377138762

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Przede wszystkim na oczy, uśmiech no i ogólnie twarz. Ważne, żeby nie miał zarostu jak jakiś Rumcajs. Najlepiej wcale, a jeśli już, to nieduży. Byleby to nie był wąsy. :? Włosy najlepiej ciemne. Tak - podobają mi się bruneci. Nie będę w tej kwestii wyjątkowa. I jeszcze jedna rzecz - musi ładnie pachnieć. Ale nie znaczy to, że ma maskować smród sprzed miesiąca litrami perfum wylanych na ciało, jak to faceci często robią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie ma wszystkich tych cech, które Ty wymieniłeś, ale to dość bliźniacze tematy.

http://www.nerwica.com/na-co-najbardziej-zwracasz-uwag-w-wygl-dzie-faceta-t44403.html

http://www.nerwica.com/jakie-cechy-osobowo-ci-facetow-s-dla-was-najwa-niejsze-t44402.html

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×