Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem na portalach poszukiwań. Odzew zerowy, a ja po przewertowaniu setek tandetnych, podobno brzmiących, schematycznych ofert usunąłem konto w cholerę. Nie jestem zdecydowanie targetem tych portali.

Czytałem w jakiejś gazecie (MH bodajże?) tylko 9% par poznaje się w internetach,także no worries - niewielu osobom się tam udaje.

 

Z moich doświadczeń,sam nie wiem,mogły choć odpisać,ryj nie ten,czy symboliczne spierdalaj,pocałuj mnie w d... frajerze,cokolwiek :mrgreen:

portale i net chooj wart w tych kwestiach,jednak to mocno subiektywna opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kokos84, metal też, choć ostatnimi czasy z metalu to doom, a poza to elektronika/rock/poważna/neofolk/ambient.

 

rotten soul, nie traktuję tej strony tak :P

 

Jeszcze zależy, ale zirytowało mnie ostatnio jak ktoś chciał ode mnie od razu gg, jak o tej osobie nic nie wiedziałam -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel,

Jesteś starszy

W jaki sposób to jest zaleta? Akurat wolałbym mieć Twoje 20 czy 21 (nie pamiętam dokładnie) niż moje 31 lat i mieć już takie refleksje na temat swego życia jakie Ty masz obecnie, bo ja w Twoim wieku byłem jednak debilny i w ogóle nie patrzyłem w przyszłość.

 

bardziej zaradny

3 dychy przekroczone i nadal mieszkam z matką. Prawie niczego się nie dorobiłem, auta brak, nawet prowadzić nie umiem. Mam pracę - obecnie, bo więcej jej nie miałem niż miałem. No i rzecz jasna zawsze sam. To gdzie tu zaradność widać?

 

wizualnie lepiej wyglądasz niż ja

A to niech sobie kobiety oceniają.

 

mnie te parę miesięcy nieudolnych prób w sieci wyleczyły ze złudzeń

Ten scenariusz jest możliwy i u mnie, wszak minęło dopiero parę miechów.

 

Asuu,

rotten soul, nie traktuję tej strony tak

Wiem, wiem. Nie wszyscy mają takiego wkręta w głowie jak ja. :D

 

Jeszcze zależy, ale zirytowało mnie ostatnio jak ktoś chciał ode mnie od razu gg, jak o tej osobie nic nie wiedziałam

A do mnie też różni pisali na GG z różnymi zwierzeniami, prosili o porady, a w ogóle ich nie znałem. Widocznie co niektórzy mają znacznie mniej oporów niż my.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób to jest zaleta? Akurat wolałbym mieć Twoje 20 czy 21 (nie pamiętam dokładnie) niż moje 31 lat i mieć już takie refleksje na temat swego życia jakie Ty masz obecnie, bo ja w Twoim wieku byłem jednak debilny i w ogóle nie patrzyłem w przyszłość.

20.

Zaleta,czy wada,możesz mieć racje,może jednak te 30 jest bardziej poważne.

Nie,to głupio brzmi - więcej doświadczenia życiowego.

3 dychy przekroczone i nadal mieszkam z matką. Prawie niczego się nie dorobiłem, auta brak, nawet prowadzić nie umiem. Mam pracę - obecnie, bo więcej jej nie miałem niż miałem. No i rzecz jasna zawsze sam. To gdzie tu zaradność widać?

Myślałem że mieszkasz sam,a 4 koła już od dawien dawna na luzie prowadzisz,moje niedoinformowanie :pirate:

A to niech sobie kobiety oceniają.

true,to spekulacja.

Ten scenariusz jest możliwy i u mnie, wszak minęło dopiero parę miechów.

loteriada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×