Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

HANIA to znaczy że jesteś wogóle bez leków?

płatek róży ty pierwszy raz zaczynasz brać leki? czy już kiedyś coś brałaś? Pomału zaczynam mojego synka dokarmiać butelką, zaczynam go przyzwyczajać, bo jeśli zajdzie konieczność brania leków to będę brać, nie ma co - jak napisałaś się mordować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Wtedy mi zapisał benzo , lecz nie pomogło nic niestety.. :?

 

-- 10 lis 2013, 14:12 --

 

I jeszcze jechałam z tym lękiem ok. 1000 km .. :roll:

 

-- 10 lis 2013, 14:14 --

 

Wtedy ten atak musiał być tak silny , ze nic nie pomogło ..tak mówiła pani doktor , nogi mi latały jak zwariowane nie mogłam wziąć oddechu wcale..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pika30, Nie pojechałam prywatnie do psychiatry..wytłumaczyła mi wszystko , nerwy mi puściły po prostu do takiego stopnia..gdyż wcześniej nie brałam żadnego antydepresantu..nie chciałam szpitala , nie chciałam straszyć synka ..lecz chodziłam jak we śnie , nie miałam sily zrobić obiadu ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatku ale czasem są sytaucje że trzeba wziąć, mi się wydaje że na każdego te leki działają inaczej, ja np kiedyś jak zaczynałam brać seroxat to moja pani doktor kazała mi je brać 3 razy dziennie !! czaisz to ?? brałam je więc 2 razy dziennie przez jakiś czas i się nie uzależniłam, ponieważ ja nie mam tendencji do uzależniania. ale to zależy od organizmu. ale ja ogólnie nie cierpię leków i unikam chemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, o? super :) ja pisze to i opowiadania ;):D

 

 

pika30, ale seroxat to chyba antypresiak jest? to nie benzo... Ja po benzo spie nawet po cwiartce wiec w dzien nie wezme qw nocy lekow nie mam. :bezradny:

 

PJT, moja sliwa na czole dzis jest fioletowa :D Wiesz jak cudnie wygladam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×