Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

nerwosol-men, mnie ostatnio terapeutka mówila, żebym nie patrzyl sie tyle na sciane albo podłogę tylko na nią. Nawet nie zdawałm soebie z tego sprawy ze tak odwracam wzrok.

 

Takie spiecie tez mam nie zawsze, na przyklad jak z kims sie czesto spotykam to przewaznie nie mam. Albo jak o tym nie mysle.

 

Dzisiaj sobota a czlowiek siedzi sam. Najgorsze jest to, ze znajomi zapraszali mnie do kina, ale w kinie niedobrze sie czuje. Moze trzeba

kiedys przelamac ten lęk przed kinem bo w sumie nie wiem czy nie bede sie tam czul niedobrze, tylko tak mysle, ale raczej nie czulbym sie dobrze.

 

platek rozy, o widzisz to już jest nas dwoje:) Myślę, że to fobia towarzyska nie jest?

 

-- 09 lis 2013, 22:57 --

 

nerwosol-men, Co sie tyczy mimowolnych odruchów to uświadomiłem sobie, że często ruszam nogami takie, takie kolysenie kolanem w prawo i w lewo.

 

-- 09 lis 2013, 23:00 --

 

Jade teraz do knajpki, wroce za jeies 2 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, mnie ostatnio terapeutka mówila, żebym nie patrzyl sie tyle na sciane albo podłogę tylko na nią. Nawet nie zdawałm soebie z tego sprawy ze tak odwracam wzrok.

 

Stary mam dokładnie to samo, a co odruchów to ruszanie nogą , poprawianie ubrania itd

 

-- 09 lis 2013, 22:17 --

 

Każdy może :) chodzi mi o mój wcześniejszy post z drżeniem itp.

 

Jak ci się to objawiło , całkowite drżenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy może :) chodzi mi o mój wcześniejszy post z drżeniem itp.

 

Przepraszam..wiem, że o to chodziło. Jakoś ciężko się dziś ogarnąć.

Jeśli chodzi o zaburzenia widzenia, to u mnie chyba nie wynikają z nerwicy, a z wady wzroku.

Jednak drżenie obrazu też czasami miewam. Wcześniej mijało gdy przenosiłam wzrok na coś innego, teraz nie za bardzo.

Drżenie powiek i mięśni było u mnie standardem, ale pomógł mi zwykły magnez. :uklon:

Aktualnie borykam się ze sztywnieniem karku..wolałam ból głowy..przynajmniej po tabletkach przechodził. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalb, tez najpierw pomyslalam, ze to magnez/potas , ale napisales, że w normie Ci wyszedl...

Chociaz z tego co w jakims wątku kiedyś pisali, podobno taki pomiar z krwii nic nie daje, bo to chodzi o magnez w komórkach a to zalezy od wchlaniania itd. Nie znam sie, ale wychodzilo na to, że cięzko sprawdzic taki prawdziwy poziom magnezu w ciele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalb,

Sód 141 norma 136-145, Potas 4,20 norma 3,50-5,10, Wapń całkowity 9,90 norma 8,80-10,20, Magnez 2,19 norma 1,80-2,50. Tak więc jest ok fakt magnez biorę sam lub aspargin.

 

masz genialne wyniki, az zazdroszczę. Ja ostatnio miałam potas wysoki, ale przy PCOS to ponoć normalne. Mysle , ze te drgania sa zupelnie normalne, ja sama tez czasem tak mam, zwlaszcza w skroni, oku i na plecach, rzadziej czuje w plecach. Ostatnio jak w plecach miałam, o aż mój mąż się śmiał bo było widac jak pulsuje mi w lopatce :) To na pewno nic złego.

 

-- 10 lis 2013, 00:24 --

 

poza tym jak raz wspomniałam o tym psycholożce powiedziała że to odragowanie miesni na skurcze, jak sie denerwujemy to je napinamy, a pozniej one musza "puścić"...nie przejmuj sie tym! chyba ze doskwiera ci ból, bo mnie nie boli, tylko pulsuje i tez nie dlugo, trwa to zaledwie kilka minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×