Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukryte kamery w waszym domu - ruter TP LINK


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

Ahma, nikt cię nie śledzi, a na laptopie wszystkie komendy działają tak samo jak na stacjonarnym. Nie wiem skąd pomysł, że miałoby być inaczej.

Pewnie stąd co podejrzenie o to że monitor ją śledzi - nieznajomość działania urządzeń elektronicznych. Znak czasów, że każdy ma komputer a 90% użytkowników nie wie jak działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą was widzieć i słyszeć - widzą co robicie w domu.

Jak macie ruter "tp-linka" to w nim też jest kamera której nie widać gołym okiem i oni przez nią widzą co kto robi w domu nawet jak macie wyłączonego kompa.

Widzą bo w ruterach są kamery - NANOTECHNOLOGIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, to odłącz kamerkę przy braku zasilania nic nie działa ;)

Sądzę ze ten argument nie pomoże - Ahma uważa się za speca na takim poziomie że bredzi o nanotechnologii a nie wie że komendy na komputerach stacjonarnych i laptopach przy takim samym systemie operacyjnym są identyczne. Już pominąwszy najważniejszą kwestię - że nawet jakby coś tam było i mnie śledziło to nie widzę w tym problemu bo nic nielegalnego nie robię, to chyba najlepiej Dark to podsumował - my nic nie pomożemy, nie przekonamy, nie przemówimy do rozsądku. Najlepiej będzie nie odpowiadać w tematach Ahmy bo ją tylko możemy nakręcić na dalsze urojenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, jesteś schizofreniczką, nie jesteś zdrowa. Zresztą sama sobie przeczysz, bo gdyby była taka niewidoczna dla ciebie kamera, to niewiedziałabyś o jej istnieniu. Zresztą Deader chyba ma rację. Nie ma sensu ciągnąć tej rozmowy, bo tylko nakręcamy twoje urojenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt tu z forum nie ma kontaktu i jak ewentualnie pomóc Ahmie to dajcie se spokój z pisaniem tu setny raz tego samego, pomóc może tylko lekarz/oddział, na którym się leczy, jak widać są to 'wybitni specjaliści' :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, pisalem to samo. Ba, podsunalem pomysl zamykania kazdego jej tematu z omamami itp. niestety zostalem zlelcewazony i oskarzony o dyskryminacje schizofreniczki, a to nie tak, bo wiem, ze odpowiadajac jej, tylko ja nakrecamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×