Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

zigi7- na jelita debridat :) a colon c to osłonka na żołądek tylko :) trzasnołem dziś 30 mg :) paro , macie coś takiego jak ciarki na mózgu - chciałbym to poczuć :D

 

Ja słyszałem że to na jelita, czyści z toksyn jelita i zasila je we florę bakteryjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

colon c to raczej żeby nie dostać wrzodów przy braniu pewnych leków osłonka, podobna do polprazolu, łagodzi refluks i zgagę moim zdaniem, debridat dobra rzecz na jelita mówię ci , mięta, i dieta odpowiednia to klucz do sukcesu, a żeby florę bakteryjną odbudować probiotyki np trilac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoperan to doraźny lek przy biegunakach, tak jak nifuroksazyd,węgiel, ciągłe stosowanie może zaszkodzić, colon c faktycznie pomyliłem z control lekiem poprawiam się , to zioła na przeczyszczenie są :) ziemniaki gotowane i marchew, kisiel to na biegunkę też dobre :)

 

-- 09 lis 2013, 16:48 --

 

także pomyłka zygi colon c chyba ci nie służy powaliło mi się control c kiedyś to jadłem osłonowo przy ketonalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wszystkim! Mam jeszcze jedno pytanie czy stosowanie Sulpirydu w dawce 50 mg i Paroksetyny w dawce 10 mg będzie kolidowało z stosowaniem TRIBULUS TERRESTRIS ?

 

Nie będzie kolidowalo. Bierz smialo , nawet podwójna dawkę , bo pojedyńczej to zapewne nie poczujesz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tiktalk próbowałem kiedyś mianseryny jako dodatek do paro, 4 dni tylko bo jakiś taki uogolniony lęk odczuwałem, sen bardzo dobry, uspokojenie umysłu fajne, tylko czemu ten lęk, no i melancholia....przeszedł by jakbym dłużej brał mianseryne? ile bym musiał dni czekać?

 

Na początku stosowania mogą pojawić się większe lęki, natomiast mirta wywowała u Ciebie melancholię? jak to możliwe w ogóle? :D Ten lek jest stosowany w leczeniu depresjii melancholijnej, ale żeby wywołał coś, co dobrze leczy?

 

Myślę, że zbyt szybko zrezygnowałeś, średni czas zadziałania leku tj. miedzy 6 a 12 tygodnii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirtazapiny nie próbowałem...mianseryne 10 mg dorzuciłem do paro na noc, super sie spało 15 godzin ;D po wstaniu przyjemnie uspokojony umysł i ogólnie lajtowo, ale już pod wieczór nic mi sie nie chciało, oglądałem filmy ale jakiś niepokój czułem, brak energi, depresyjnie jakos tak, no i w kolejnych dniach podobnie plus do tego znacznie zwiększone natrętne myśli, jak brałem mianseryne kiedys bez żadnego dodatku to spoko było, dobry nastrój, duży apetyt, większa przyjemność z codzienności, ale wtedy natręctwa były bardzo częste...po paroksetynie czuje sie pewny siebie, natręctwa są mało dokuczliwe, lęk na codzień zniesiony do minimum, drażniące jest to że do wieczora sie spoko czuje a pod wieczór już zmulony sie czuje, nasilają sie natręctwa, anhedonia, apatia...zawsze tak mam na paroksetynie i nie mam pomysłu na dodatek który by zniwelował wieczorne nasilenie objawów, nie jest to też bardzo uciążliwe ale jest..jest średnio, szkoda że nie ma leku który dałby zapomnieć o nerwicy, kiedyś takim dla mnie była fluoksetyna, pierwszy lek antydepresyjny i skuteczny w 100% na natręctwa i na wszystko, dosłownie wszelkie objawy znikały na rok, zapominałem że jest takie cos jak nerwica, natręctwa itp. wystarczyło brać pół roku a pozniej już nie trzeba było brać, dopiero na wiosne zawsze objawy wracały, a teraz na paroksetynie żeby sie średnio czuć trzeba ją brać latami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×