Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      67
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Tisercin i chlorprotixen też miałam, nie pomogły. Po estazolamie zasypiam, bo nie mam problemów z zasypianiem (sen ścina mnie z nóg już o 21), tylko bardzo wcześnie się wybudzam, przez co sen jest taki jakby niedokończony i w ciągu dnia czuję się zmęczona. Nie wiem, co to za siła tak mnie wybija ze snu. Przetestowałam już parę leków i sama sobie wydaję się dziwnym przypadkiem, bo nic nie podziałało. Trittico biorę ok. 3 tygodni i zastanawiam się, czy dać mu jeszcze szansę czy poprosić lekarza o zmianę leku. Polecano mi też lerivon. A może są jakieś domowe sposoby na przedłużenie snu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domowych sposobów brak.

Lerivon to gorsza wersja MIrtagenu, nie pomoze CI skoro mirtazapina nie pomogła.

jeżeli po tisercinie i chlorze nie spisz to jestes bardzo trudnym przypadkiem. Pernazyna tez nie pomoze. Nie wiedzialbym co poradzić. Może zwiększyć dawki.

jaka dawke chlora i tisercinu bralas ?

je mozna troche zwiekszyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trittico miałam najpierw w dawce 75mg, teraz 150 mg. Dawki tisercinu nie pamiętam, Chlorprotixen miałam w dawce 50 mg, z tym że kazano mi łykać aż 3 tabletki. Ten lek nawet skłaniał mnie do snu, ale i tak wybudzałam się nad ranem. Każdej kolejnej nocy mam nadzieję, że tym razem prześpię ją do końca, ale zawsze coś mnie wybija ze snu nad ranem. Nie wiem, co to za siła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 tabletki po 50mg to strasznie duza dawka (jak na Ciebie), powinnas po tym spac jak zabita, masz powazny problem w takim razie

aha zle przeczytalem piszesz ze sklanial Cie do snu, to dobrze, on ma okres poltrwania 8 godzin powinien dzialac do rana i jeszcze rano powinnas byc senna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi się funkcjonuje, bo w ciągu dnia czekam tylko, kiedy będzie wieczór i będę mogła się położyć, za każdym razem mam nadzieję, że obudzę się wyspana. Lekarka ostatnio mówiła mi, że ma jeszcze jakieś pomysły w zanadrzu, tylko nie pamiętam, jakie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, co lekarka zaproponuje, może ketrel albo ten lerivon? Dzisiaj znowu obudziłam się przedwcześnie, ale tak jakoś łagodniej niż zazwyczaj, bo zazwyczaj wybudzam się bardzo gwałtownie. Tak bym chciała, żeby to się skończyło:( Martwię się tym dosyć mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to dla mnie dziwne, że leki, po których mam spać, mogą powodować zmęczenie. Potrafię się obudzić o 3,4,5. Kiedyś zawsze spałam długo i spokojnie mogłam spać do 9. Budziłam się wypoczęta, pełna energii, a teraz zmęczenie, oczy podkrążone.

 

-- 10 lis 2013, 10:19 --

 

Biorę witaminy Neurovit. W ciągu dnia nie mam siły nic robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×