Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Surowiec działa osłaniająco i przeciwzapalnie na błonę śluzową przewodu pokarmowego[6] oraz (zastosowany zewnętrznie) na skórę[6], w związku z tym jest stosowany w chorobie wrzodowej[6] i w stanach zapalnych skóry (czyraki, egzemy, ropnie)[6]. Nasiona kozieradki mogą również obniżać poziom cholesterolu i cukru we krwi[6]. Kozieradce przypisuje się również właściwości przeciwzapalne, żółciopędne, rozkurczowe, poprawiające samopoczucie, żółciotwórcze, pobudzające wydzielanie soku trzustkowego, żołądkowego i jelitowego, wzmacniające, usprawniające wchłanianie pokarmów, regulujące wypróżnienia, pobudzające regenerację wszystkich tkanek, aktywujące hemopeozę (kozieradka to naturalny aktywator procesów wytwarzania krwinek), mlekopędne, moczopędne, przeciwalergiczne, anaboliczne

 

-- 09 lis 2013, 12:53 --

 

1 kg miodu

100 g nasion kozieradki

po 10 g: macierzanki, rzepiku, krwawnika, tymianku, kminku

po 5 g pokrzywy, lebiodki, lubczyku i hyzopu.

 

Pija to dzieci , wiec nie powinno zaszkodzic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprzężenia zwrotnego miedzy prolaktyna a testosteronem, jest miedzy tesosteronem a estrogenem (moge sie mylic) prolaktyna nie powinna obnizac poziomu testa, estradiol tak

jest lek ktory pozwala obnizyc poziom prolaktyny ale musialbys sie przejsc do endokrynologa z badaniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizyta u lekarza udana , paxtin dawka zwiększona o 10mg, dorzucony spamilan 2x1 5mg, z tym że spamilan to ja już jadłem chyba z 5 lat temu hehe, ale może w połączeniu z paxtinem da lepsze rezultaty.

wreszcie masz swój dodatek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT- nie mam już siły, na badania u lekarzy , dużo już tego było, posiedzę na parao i spamilanie jakiś czas i zobaczymy, no i oczywiście gadanie że jak bezsenność to hydro 20 mg , ale to wiadomo ostatnio 40mg mnie nie usneło :)

 

-- 09 lis 2013, 14:31 --

 

magnolia84- no mam, ale myślałem , że mnie czymś zaskoczy heheh a tu lipa nic zgłosić się mam z miesiąc zdać relację :) jeszcze się przyznałem, że kilka razy musiałem benzo wrzucić bo nie dawałem rady , ale opier.... nie dostałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men brałam kiedyś spamilan do wenlafaksyny i było ok. Spamilan jest nawet ok na lęki, nie pogarsza reakcji psychomotorycznych i możesz po nim prowadzić, po benzo już nie. Poobserwuj się i napisz, czy Spamilan zniósł Ci te napady lęku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy za jakiś czas , doświadczenia dłuższego z nim nie miałem, benzole to już miałem epizody teraz mam gdzieś schowane na wypadek awarii, problem w tym, że przez długi czas się nie właściwie leczyłem, a teraz myślę, że droga jest dobra.

 

-- 09 lis 2013, 14:47 --

 

PJT- a ty jaki zestaw dzienny leków masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytam Was o pewien skutek uboczny.... macie coś takiego jak ciarki na mózgu? Wiem, że to brzmi śmiesznie/dziwnie ale odkąd biorę paro, co jakiś czas lewa strona głowy dostaje "zimna" i czuję jakby ciarki na mózgu. Kosmiczne uczucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×