Skocz do zawartości
Nerwica.com

bolesne doświadczanie rzeczywstosci


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mam kumulacje negatywnych wydarzeń wszystko w jednym czasie, sprawy finansowe do tego

rzecz ktore sie podljałem zrobic dla znajmoego a okazala sie ciezka, nie taka jak mysalem ze bedzie. To wszytko

powoduje, ze po pracy jedtem sterpkiem nerów i wyczerpany. Drugi dzien w tygodniu, kiedy robie zakupy w sklepie

ledwo zywy. Do tego pojawiło sie puczucoe samotności, checi spotyaknia sie z ludzmi pojście gdzieś na impreze, jedoczesnie

znudzenia termatami nerwicowymi, siedzeniem na na forum tym lub innych. Chec wejscie na sympatie, pomawiania sie z dziewczynami

nawet jakby i tak nic nie wyszko. Cale uczucie jakie doświadczam to frustracja, dół samotność i żal przygnębienie napięcie.

Mam taki zwyczaj, ze pije mleko po zakupach. Dzisiaj czułem to wszytko będąc naprawdę wyczerpany, ale rozlądałm sie dookola

i czulem ze nie mam żadnych objawów nerwicowych. Megadół i jednoczesne powiązanie każdej z emocji z przyczyna.

Czy to sa jakieś kroki do normalności w pozbywaniu sie objawów? Strasznie ona bolesna.

Jak pisalem posta wóciłymi objawy. Widocznie za trudne to bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę udać się do psychiatry aby określił Pana stan i jeżeli faktycznie coś Panu dolega przepisze coś na uspokojenie. Albo wyśle na terapię. Jeżeli jest Pan sam po prostu potrzebna Panu rozmowa, jak większość z nas na tym forum. A problemy były, są i będą tylko jak się nawarstwiają a człowiek nie ma oparcia to tu zaczyna być problem... Pozdrawiam, znam ten ból mam to samo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×