Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tiktalk, to ja wolę poczekać na świt, a obejdzie się bez pomocy takowych.

 

1234qwerty, no ten koleś co siedzi i gapi się w Twój monitor za Tobą np. ?

 

Chodzi mi o tych zidentyfikowanych i ukrytych użytkowników, w sumie sztuk 10, udzielających się tu 3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jedziesz ostro na sucho? pytam bo mi się potwierdza dopaminowa teoria ochoty do kontaktów społecznych rozmowy itd. nie wszystko jest w chemii mózgu ale są takie typy fobii które można tłumaczyć brakiem dopaminy tak jak schizofernie nadmiarem;/ generalnie to do niczego nie prowadzi ale jakby sajko chetniej przepisywali metylofenidat... U mnie to nie chemia mózgu jest powodem ale daje rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sposób obalić Twoją teorię tiktalk ;) obecnie już jestem niemal pewien, że mam katastrofalnie niski poziom dopaminy, to jest większym powodem depresji, braku motywacji, koncentracji niż serotonina, widać to po bezskutecznym braniu różnych ssri

 

-- 09 lis 2013, 06:53 --

 

tyle, że 3 tygodnie na mph też nic nie wniosły więc ja już kurva nic nie wiem co za gówno mam pod kopułą ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też wole się sam leczyć mam wiedzę :D jak idę do sajko sam proponuje lek na szczęście to jest świetny fachowiec z doswiadczeniem który nie unosi się że on musi postawić na swoim, mam z nią niezły kontakt, słucha co tam gra a nie wymyśla, u niej na wizycie jestem najczesciej z 30-40 minut. Ale mimo to nie mam szans na leki typu metylofenidat czy ropinirol;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla kogo do chuja są te leki, jaki jest w ogóle powód, że będzie ćpany czy co, wystarczy przepisywać ilość tylko na dany okres i wizyte po tym czasie, nie dostosujesz się nie dostaniesz więcej leku. Kurwa, o co chodzi z tym w tym pojebanym do reszty kraju? Skurwysyny pewnie mają udział w polskim biznesie z amfy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o takie skrajne przypadki wiadomo, ale ja pierdole przecież nasz kraj to poprostu wylęgarnia patologii przez tych pojebów, ręce opadają,

wielodzietne rodziny z marginesu społecznego, prostytucja, narkotyki, klech jak święte krowy, we wszystkim mają swój znaczny udział :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×