Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tiktalk,

wy tak często o tej godzinie tu na forum? :D

Pytasz o to czy idiociejmy o tej porze? :D Mi na pewno to nie służy bo piszę coraz większe bzdury. Cóż człowiek zmęczony to w garnku robi się kocioł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tiktalk,

Ja z tych nieużywających, mam tak fabrycznie. :D

 

-- 9 lis 2013, o 03:38 --

 

Dobra czas chyba na spotkanie z Morfeuszem. Może już wlazł do łóżka, albo pod. Dobranoc wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no dzięki Asuu, posłucham ich, generalnie black to słucham od niedawna, marne mam pewnie rozeznanie, zawsze wolałem death a tylko czasem posłuchałem najbardziej znanych jak Rotting Christ, Dimmu Borgir, Satyricon..a ostatnio kupiłem nawet płytkę Lugburza ale jednak wolę bardziej ich nową

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze muszę dodać, że ten penis na ramieniu został bardzo wiernie odtworzony. Dokładnie jak mój: krótki, opuchnięty, bez otworu, napletka, z bardzo nieforemnymi jądrami różnej wielkości. Identyko. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, no to wszystko co wymieniłeś łapie się niby pod ten "symfoniczny" bm, lubię, mam sentyment spory, ja chyba najczęściej wracam do Marduka, Behexen i Ajattara (dwa ostanie z Finlandii), z polskich uwielbiam Vesanie ;) (bo głównie u mnie jak bm to symfoniczny) , Limbonic Art, też Satyricon i Dimmu Borgir, Immortal, Rotting Christ (tyle, co mi się przypomniało z zespołów BM, które słucham (ale jest ich więcej :P ).

 

A z takich odjechanych, kosmicznych bandów to pewnie wskazałabym Oransii Pazuzu ^.^

 

Co do death metalu, to zwykle słucham nie "czystego" (ależ określenie xd), tylko death/doom typu Swallow the Sun, czy Shape of Despair ^^

 

Ależ się rozpisałam :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×