Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

dopiero teraz (czyli 4 miesiące po 'naprawie') widzę jak mam rozpierdzielony komputer - powyrzucane cząstki plików różnych programów, niby wszystko jest, a nic nie działa, a jak już włączę, to się wyłącza bez uprzedzenia :evil:

poza tym jak były blue screeny, tak są, dziękuję serdecznie za taką naprawę :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett,

Widać, że dałeś go naprawiać nie byle jakim specjalistom. :D A formacik i reinstalka we własnym zakresie nie wchodzi w grę. To jest banalne, a tutorilai przecież w necie nie brakuje, jak ktoś nie wiem jak się do tego zabrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, a co ja miałam do wyboru, skoro w mieście tylko jeden serwis. W pewnym momencie zaczęło mnie tak zalewać niebieskimi komunikatami o błędach, że bałam się w ogóle ten komputer włączać. A nie dość, że gość odwalił fuszerkę, to i na odchodne zjechał mnie za wielki syf na kompie, który ponoć przyprawiał go o ból głowy. Co jak co, ale porządek robię raz na jakiś czas i nie widzę powodu do narzekania.

Wiesz, baba jestem, cykam się trochę jakichkolwiek głębszych niż zmiana tapety samodzielnych intgerencji :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett,

a co ja miałam do wyboru, skoro w mieście tylko jeden serwis

No tak, to tłumaczy wiele.

 

to i na odchodne zjechał mnie za wielki syf na kompie, który ponoć przyprawiał go o ból głowy

Bardzo profesjonalne, nie powiem. Fuszerka plus zjebka dla klienta, dla którego się ją odwaliło. Ile zapłaciłaś?

 

Wiesz, baba jestem, cykam się trochę jakichkolwiek głębszych niż zmiana tapety samodzielnych intgerencji :lol:

Proszę Cię, zostaw te stereotypy. Sporo dziewczyn zna się lepiej na kompach niż niejeden facet. Znalazłbym Ci poradnik jak zrobić tego formata i reinstalkę, ale po tym musiałabyś jeszcze trochę rzeczy poinstalować/ustawiać, a skoro nic innego oprócz tapety nie zmieniasz w kompie ;) to chyba nie ma sensu abyś rzucała się na głęboką wodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett,

289 zł

:shock::shock::shock:

Konkretny złodziej z tego kolesia. Od 50 do 100 złotych to powinien wziąść za posatwienie świeżego systemu i instalację sterowników i podstawowych programów. Dżizys ale zdarł z Ciebie. Jeszcze za fuszerę. Nie mieszkasz w Łódzkiem. Zrobiłbym Ci to za darmo, tylko na dojazd byś wydała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wolałbym sam się męczyć metodą prób i błedów z pomocą neta niż dać zarobić takiego "specjaliście". W zeszłym roku złożyłem samodzielnie 2 komputery od podstaw a nikt mnie tego nie uczył, ani wcześniej tego nie robiłem. Wszystkie informacje wziąłem z poradników internetowych i się udało. Też byś pewnie ogarnęła jakby Ci się chciało. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×