Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

W sobote odpada bo umowiony jestem. W niedziele poki co tak.

 

Witam. Ponieważ jestem tu nowy chciałbym zapytać, czy powyższe spotkanie zamierzacie zorganizować w gronie stałych bywalców, czy ja również mógłbym się na nim zjawić?

 

Poza bezzwrotnym wpisowym o którym kolega Mashroom wspomniał, trzeba też przynieść cv i list motywacyjny. A serio to wpadaj, jak jest info na forum to do wszystkich raczej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie stali bywalcy, nowi mogą dołączyć za 20 zł (jestem skarbnikiem)

 

No proszę. Na innych forach wołają parę stów na wejściu, a tu tylko dwie dyszki. Nie mam nic przeciwko :mrgreen:

 

Jeżeli chodzi o dzień spotkania to od razu mówię, że mi pasuje każdy (byleby pora nie była zbyt wczesna), także bez względu na to co uda się ustalić znajdę czas.

 

PoznacSiebie, akurat śpiewanie to moja muzyczna pięta Achillesowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend odpoczywam. Poprzedni wypad spowodował następnego dnia nieplanowane sensacje w postaci uaktywnienia sie lęków klaustrofobicznych w niespotykanej dotąd postaci. Zapewne były one spowodowane przez pominięcie podstawowego posiłku za jaki powszechnie jest uważane śniadanie , a w szczególności niezjedzenie maślanych bułeczek ;) A może wywołał je kebab zjedzony gdzieś o 3 nad ranem ? Pomny tych doświadczeń ,ten weekend spedzam bez ekscesowo ;)

Raczej ...chyba ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×