Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

incydent dosc dyrastyczny, napisalem temat bardzo rano, zostal skasowany, pozniej napisalem drugi raz, tez kasacja, to malo, zostalem skasowany, w koszu nic nieznalazlem.

Teraz mam kolejny nik, gdyż znowu zostałem skasowany, nie mogąc uzyskac żadnych wyjaśnien, w takim pozostaje mi ponawiać swoją skarge.

 

Treść tematu:

"Dziewczyny na podium a ja od postarania

 

Nie mogłem nigdy zaakceptować, że dziewczyny są na podium, a ja jestem od postarania, tego że wykreowały interesowany dla nich obraz szanujących sie by je zdobywać."

\

 

nie kumam o co mu zawsze chodzi z tym podium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam o co mu zawsze chodzi z tym podium

 

A czemu to baba miała by się starać? Według biologi nie tak odległej (jeszcze z 1000 lat temu) a ciągle aktualnej jest tylko pojemnikiem ciążowym. To facet dostarcza "najlepsze" DNA. A żeby to zrobić musi rywalizować z innymi. Dlatego fajni kolesie przegrywają na starcie. Taka prawda i żadne eufemistyczne gadki tego nie zmienią. Dlatego facet siądzie na wszystkim co popadnie a baba wybrzydza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat odżył... całość przeczytałem :)

 

Bez sensu jest ta gadka.. kto się szanuje a kto nie...

 

to nie jest takie proste.. niektórzy nie mają problemów ze znalezieniem partnera, potem mówią że zrobili to z miłości.. a inni się nie szanują.

 

odmienna sprawa jest jeszcze wśród tych, którzy mają poważne problemy, jak ja. Jak ktoś pójdzie do prostytutki to mu pojadą, ale sami pewnych rzeczy nie doświadczyli, nie zrozumieją.

 

i nie, nie wymagam zrozumienia od nikogo, tylko szacunku do cudzych podglądów i cudzego podejścia do seksu. Jak ktoś nie chce bez miłości to ok, też kiedyś nie chciałem.. ale nie hejtuj tych którzy myślą inaczej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, mądrze napisane, mamy jednak tendencję do szybkiej negatywnej oceny kogoś przez pryzmat swoich ściśle subiektywnych poglądów. Jakbyś poszedł do prostytutki bo byś nie wytrzymał tego 'piętna', choć niesłusznie, to jest to jednak w mojej opini neutralne i nie roszczę sobie prawa do oceny Ciebie. Aczkolwiek wydaje mi się, że sex w połączeniu z materialną gratyfikacją jest bardzo niewiele warty żeby nie powiedzieć nic i nie jest żadnym rozwiązaniem, nie musi być miłość ale wzajemne pożądanie to wymóg konieczny. Miałem znajomego, który właśnie stracił cnotę na pierwszym roku studiów u kobiety lekkich obyczajów pod wpływem alko i namowie 'ziomków', był wcześniej w związku ale szybko nie poszło, później szczerze przyznał, (dobra psychika, że się nie przejął późniejszymi żarcikami z siebie) czuł się trochę jak gwałciciel albo właściciel kolonialnej plantacji gdyby dziewczyna była murzynką :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, nic Ci na to nie odpowiem.

 

czuł się trochę jak gwałciciel albo właściciel kolonialnej plantacji gdyby dziewczyna była murzynką
wliczone w koszty..

 

-- 09 lis 2013, 00:07 --

 

Reiben, No ale wiesz, że nie wszyscy mają predyspozycje do bycia porządanym. I co wtedy? Pociąg jest a nie ma kandydatki
właśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×