Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?


Depresja To Ja

Rekomendowane odpowiedzi

zima, coz, jest wiecej kobiet z przypadlosciami psychicznymi, ktore maja swojego mezczyzne, niz na odwrot. Chyba wiaze sie to z tym, ze facet jest utozsamiany z osoba silna, a przeciez taki co ma problemy ze swoja glowa nie uchodzi za takiego. Kobiety takiego problemu nie maja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co one sobie wyobrazaja. ze co niby. swiete dziewice przypisane raz na zawsze jednemu mezczyźnie? haha. oszustki. te spokojne najgorsze. nic tylko zapach pomidorowki sie unosi w powietrzu i tlustych kłaków. tuz po narodzinach dziecka.

 

-- 08 lis 2013, 21:17 --

 

Masked_Man, mam to gdzies szczerze mowiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co one sobie wyobrazaja. ze co niby. swiete dziewice przypisane raz na zawsze jednemu mezczyźnie? haha. oszustki. te spokojne najgorsze. nic tylko zapach pomidorowki sie unosi w powietrzu i tlustych kłaków. tuz po narodzinach dziecka.

 

-- 08 lis 2013, 21:17 --

 

Masked_Man, mam to gdzies szczerze mowiac.

 

Każdy sądzi według Siebie, uwierz, są jeszcze porządne kobiety na tym świecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytając ten temat odnoszę wrażenie że komuś się w dupie poprzewracało,albo nawet jak na to forum,klepki są wyjątkowo źle przybite.

 

Pomijając zgryźliwość i mówiąc o samym temacie - Mają szanse,tak jak i każdy,kwestia tego co się robi w danym kierunku,ile ma się silnej woli i determinacji,trochę też łut szczęścia i parę innych niezależnych od człowieka czynników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zastanwiam nad jedną kwestią. Dlaczego chore kobiety marzą o silnym(będąc same słabe), zdrowym mężczyźnie, biorę tu pod uwagę także użytkowniczki forum, a jakoś nie spotkałam, (choć mogą tu być takie dziewczyny), które związałyby się z chorym czy zaburzonym facetem.

 

Może dlatego zaburzone kobiety częsciej są w związkach, bo mają parcie na zaradnych. Druga sprawa jaka mnie ciekawi, czy są to związki szcześliwe, czy jest jakies zrozumienie, wsparcie czy raczej jak masz liczyć to licz na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×