Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie czas zmienić leki naprawić łokcie i wrócić do starej sylwetki

 

-- 08 lis 2013, 00:55 --

 

zaczynam od jutra diete CKD

jako cardio treningi z melb ;) zamiast nudnego rowerka

docelowo po zabiegu ma byc silka pon triceps klata, wtorek barki, nogi, piatek plecy biceps

daze do swojej starej sylwetki

s39c.jpg

 

-- 08 lis 2013, 00:57 --

 

zmiana 300mg klomipraminy na 600mg moclobemidu na najblizszej wizycie u lekarza

Trzymam kciuki byś tak wyglądał z powrotem. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, Co tu wiele mówić,proporcje B/W/T musisz sobie sam ustalić,zależnie od celu (białka będzie więcej,ograniczenie węgli),poza tym standardowo - podzielić na 5-6 posiłków dziennie,plany ckd czy grupy produktów z tej diety znajdziesz na sfd i kfd,ewentualnie po ułożeniu planu dietetycznego podrzuć tam do oceny.

określ cel,ile chcesz zrzucić itp.

Co do treningu,przede wszystkim wysiłek tlenowy (areobowy? moge sie mylić w pojęciach) najlepiej 4-5x w tyg (rowerek,bieganie,interwały,pływanie)

trening siłowy 2-3x w tyg? (też plan ułożyć i tam dać do sprawdzenia)

co do supli,nie wiem,nie stosowałbym wcale na początku,ew. jakiś fat burner :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiercionauta, To nie tak :mrgreen: , "tłuszcz na mięśnie" to wierutna bzdura,to nie tak wygląda,dopiero po redukcji można próbować nabierać masy,w przypadku endomorfików (czyli "spaślaków") przybieranie na masie (mięśniowej - tej właściwej,nie fatu jak ja "posiadam"), jest łatwiejsze niźli redukcja.

Niestety nie pilnując się bardzo łatwo zmienić się z powrotem w worek fatu,innymi słowy rygor,rygor,rygor jeśli chce się jako tako wyglądać :pirate::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciagu miesiaca zrzucilem okolo 6 kilo. Da sie? Da sie. Trzeba tylko zachciec. Jak bylem u lekarza sportowego to wykazalo mi, ze mam 9% tluszczu, podczas gdy pol roku temu mialem az 19 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×