Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza
Hmmm... według was wychodzi na to, że faceci po 20-tce mają prawo wstydzić się, że jeszcze nie uprawiali seksu, a kobiety to już nie? Zacofane myślenie.

PONAWIAM PYTANIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprawianie sexu z wieloma partnerami? Skoro już nie jest dziewicą i ma innego, mamy do czynienia z wieloma partnerami. Jak najbardziej puszczanie się ;)

:shock: czyli do konca zycia trzeba byc z tym pierwszym?

 

Jak kobieta nie myśli tyłkiem to jest to osiągalne, niestety nie w naszych czasach, jeszcze kilkadziesiąt lat temu to było zupełnie normalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, tak bo dla mnie seks jest tylko wtedy jak jest uczucie inaczej to jest tylko mechaniczne rypanko. ;)

To czemu jak byłaś dziewicą byłaś dumna że jeszcze nie spotkałaś faceta z którym byś uprawiała seks uczuciowy?

Wiem, możesz napisać że byłaś dumna że nie poszłaś do łóżka z żadnym innym ale jedno implikuje drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ile w tej dumie z dziewictwa (i seksu z wieelkiej, jedynej, prawdziwej miłości :lol:8) ) jest echa katechizmu kościółka katolyckiego, a ile jakiegoś lęku przed skrzywdzeniem/negatywnego nastawienia do seksu. nie ma w tym założeniu nic górnolotnego, ani wyrafinowanego, "lepszego", cokolwiek by sobie na ten temat nie roić. :mrgreen:

 

"rypanko" :shock::pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, odpisałam Ci ;)

To nie była odpowiedź na moje pytanie.

 

Poza tym wszyscy strasznie odbiegacie od tego, o co mi chodzi. Ale nieeeee - jesteście mądralami i wiecie lepoej, co ja czuję, o czym myślę i co chcę zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, szanuje Twoje zdanie aczkolwiek jest dla mnie kosmiczne. Fajnie jezeli ten pierwszy okaze sie na cale zycie ale jezeli nie to co? celibat do konca zycia bo inaczej dziwka i mysli dupa? Straszne sa te Twoje poglady :?

 

Żaden celibat, prędzej czy później znajdzie się ten jedyny. Tego kwiatu jest pół światu.

 

-- 08 lis 2013, 18:46 --

 

Miro, czyli każda kobieta, która miała w życiu więcej niż jednego partnera seksualnego się puszcza :great:

 

khaleesi, przecież napisałem, że to nie powód do wstydu. Do dumy też nie. A ty stwierdziłaś, że powinna być dumna.

 

Zobacz ile lat ma zainteresowana. Ilu chciałeś żeby miała partnerów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, zapewniam Cie, ze nie trzeba byc zakochanym zeby uprawiac z kims seks i nie jest to rypanie. Istnieja instytucje stalych partnerow seksualnych bo ludzie sa seksualnymi istotami i nie musza rezygnowac z seksu tylko dlatego ze akurat nie sa zakochani.

 

 

I to jest normalne tak? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprawianie sexu z wieloma partnerami? Skoro już nie jest dziewicą i ma innego, mamy do czynienia z wieloma partnerami. Jak najbardziej puszczanie się ;)

:shock: czyli do konca zycia trzeba byc z tym pierwszym?

 

Jak kobieta nie myśli tyłkiem to jest to osiągalne, niestety nie w naszych czasach, jeszcze kilkadziesiąt lat temu to było zupełnie normalne ;)

Może zamiast kobieta napisz człowiek, chyba że kobiety to dla ciebie jakiś podgatunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Pierdolicie bez sensu o jakichś k******, a nikt tak naprawdę nie bierze pod uwagę tego, o co mi naprawdę chodzi.

 

Chcę już po prostu mieć pierwszy raz za sobą, jak każda normalna dziewczyna, a nie się k****ć. Pewnie, że wolałabym mieć tylko jednego na całe życie, ale jak by nie wyszło, to co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×