Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tyrr, Myślę że tam się przewinęła już taka armia chłopa...Prawdopodobnie "She don't give a single fuck" (Bez podtekstów perwersy!) Ale no problem 8):lol: .

Co do bólu,liczę że skłonności autodestrukcyjne z samooceny przeniosą się i skupią na ten czas na maszynce,wtedy będzie gyt :lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, memy i filmiki są obiektami wieloznaczeniowymi,można je naginać i wykorzystywać zależnie do swoich potrzeb,kontekstu.

Co do timingu i czasu użycia - miesiące przeglądania memów, i innych sprawiają że....zaczyna się MYŚLEĆ memami,wyrażać emocje w ten sposób,stają się częścią ciebie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, jeśli tatuaż przedstawiał by jakąś część Ciebie, jakąś Twoją pasję czy cokolwiek takiego to raczej by Ci się nie odwidziało :D Tatuaż to nic takiego, dalej (w PL) wprawdzie kojarzony z jakimś kryminałem itd ale powoli zaczyna się to zmieniać.

 

Tymczasem minęła kolejna doba więc ruszyłem na kolejny podryw na sympati 8)

Tak sobie myślę, jaki ja jestem /cenzura/ naiwny. Żal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, zgadzam się. Dla mnie przeglądanie memów to codzienny obowiązek. Nawet w największej agonii potrafię to robić. Kiedy nie chciało mi się umyć włosów i wyjść po zakupy, memy zawsze były obecne. To taki nowy sposób komunikacji, który wyrósł na glebie internetu. Kiedyś były ludowe przysłowia, teraz czas na memy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×