Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

zmęczona_wszystkim, moje dziecko ma 29 lat wiec pewnie niewiele mniej albo wiecej od Ciebie. Mloda jestes i wszystko przed Toba!

 

niedługo będe ryczącą czterdziestką:) w dodatku uganiajaca się raczej za paniami, chociaz słowo "uganiajaca się", to za dużo powiedziane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez w sumie mlody jestem i tez wszystko przede mna, dlatego wkurza mnie, ze musze gnic tutaj, zamiast wyjsc gdzies z kims. Nie wiem, jak niektorzy z Was wytrzymuja tu tyle na forum. Ja, po okresie intensywniejszego zycia towarzyskiego, czuje, ze tu bzikuje. Nie ma bata musze sam wziac kumpli za fraki w sobote i isc gdzies, do klubu, whatever. Szkoda, ze ten piatek mi odpada :?

 

-- 08 lis 2013, 00:38 --

 

zmęczona_wszystkim, nie chce, zeby to zabrzmialo jakos ofensywnie, ale pytam z ciekawosci: jestes lesbijka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez w sumie mlody jestem i tez wszystko przede mna, dlatego wkurza mnie, ze musze gnic tutaj, zamiast wyjsc gdzies z kims. Nie wiem, jak niektorzy z Was wytrzymuja tu tyle na forum. Ja, po okresie intensywniejszego zycia towarzyskiego, czuje, ze tu bzikuje. Nie ma bata musze sam wziac kumpli za fraki w sobote i isc gdzies, do klubu, whatever. Szkoda, ze ten piatek mi odpada :?

 

Odpowiem prosto: wielu z nasnie miało zbyt intensywnego zycia towarzyskiego, więc nie mają po czym bzikować :D

 

 

 

zmęczona_wszystkim, nie chce, zeby to zabrzmialo jakos ofensywnie, ale pytam z ciekawosci: jestes lesbijka?

 

Tak, a z jakiego innego powodu miałabym się za nimi rozglądac? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, coz, ja mialem przez jakis czas takie super okres, gdzie codziennie sie z kims spotykalem. Potem sie to wypalilo i teraz znowu siedze na forum w domu i wymyslam sobie problemy.

 

Napisalas RACZEJ, wiec moglabys byc bi bardziej skierowana w strone kobiet :P. Mnie jakos lesbijki pociagaja, ale nie sam czysty seks, jak to w przypadku wielu facetow. Jest w nich po prostu cos takiego...eee nie wiem? Niedostepnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, o widzisz... ja po 40stce zaczelam nowe zycie :D I to jakie! :105:

 

 

Też na to liczę:) Jeszcze fajnie by było wejść w tę piękną dekadę w stanie w miarę normalnego zdrowia psychicznego, bez lęków, nerwic, itp.

 

-- 08 lis 2013, 00:52 --

 

Napisalas RACZEJ, wiec moglabys byc bi bardziej skierowana w strone kobiet :P. Mnie jakos lesbijki pociagaja, ale nie sam czysty seks, jak to w przypadku wielu facetow. Jest w nich po prostu cos takiego...eee nie wiem? Niedostepnego?

 

Nie, zdecydowanie les. A to pewnie masz na myśli te "niedostępne" leski, które wyglądają bardzo kobieco i kreują wokół siebie aurę tajemniczości i zmysłowości :mrgreen: Od razu uprzedzę, ze ja do takich nie należę, ale i na czole orientacji nie mam wypisanej, więc taki ze mnie typ "pośrodku":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do znajomości - jako tako luźne,powierzchowne - tu moim zdaniem każdy może je zawrzeć bez większych kłopotów i problemów (aw,to jedno i to samo),sęk w tym że to raczej dość szybko się rozsypie,z drugiej strony początki takie są....

ożesz w ciapkę,wbrew pozorom skomplikowana procedura :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do znajomości - jako tako luźne,powierzchowne - tu moim zdaniem każdy może je zawrzeć bez większych kłopotów i problemów (aw,to jedno i to samo),sęk w tym że to raczej dość szybko się rozsypie,z drugiej strony początki takie są....

ożesz w ciapkę,wbrew pozorom skomplikowana procedura :pirate:

 

jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma jak mawiali starożytni Ukraińcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kotyk, Ja podobnie,od czegoś trzeba zacząć jednak :P.

No jest druga droga,próba zniesienia i przywyknięcia do samotności (całkowicie się nie da,wiem),wyplenienia potrzeby kontaktu z ludźmi.

Ale jakoś nie polecam.

Nie znam cię za bardzo,bo po kilku postach ciężko kogoś poznać,ale wydajesz się fajną osobą,w czym kłopot że samotna się czujesz? (albo błędnie wnioskuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwie u mnie też były próby oswajania samotności i faktycznie nie da rady szkoda tylko że zrozumiałem to tak późno. :-( . jak się żyje w takiej Łodzi to wiadomo że o byciu akceptowanym i lubianym przez wszystkich będzie przypominało dosłownie wszystko czasem chce się rzygać czasem płakać ale napewno będzie to obojętne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głębokiej samotności, na poziomie samej egzystencji nie da się pokonać. Wynika to z tego, że jesteśmy zamknięci w swoim umyśle i odbieramy rzeczywistość ( a raczej jakąś jej ubogą, niepełną wersję) za pomocą zmysłów oraz używamy stosunkowo prymitywnych narzędzi jak język do komunikacji z światem zewnętrznym. Jest jednak ruch filozoficzny skupiający wokół siebie najwybitniejszych przedstawicieli naszego gatunku, który chce ulepszyć człowieka za pomocą technologii oraz biotechnologii tzw transhumaniści. Więc oni pragną rozwiązać ten problem umożliwiając ludziom przesyłanie własnych myśli, tak jak my teraz wysyłamy komuś wiadomości na fejsa. Oczywiście chłopaki mają dużo ambitniejsze plany, w dodatku nie mają problemów z funduszami.

 

Co do tego płytszego poczucia osamotniania; można temu zaradzać, wątpię jednak żeby użalanie się nad sobą w czymś pomogło. Myślę, ze jest wręcz przeciwnie. Ja osobiście czuję się na prawdę samotny wśród ludzi, gdy widzę jak ciężko jest mi się włączyć w życie społeczne. W domu czy gdy jestem na czymś mocno skupiony nie odczuwam tego aż tak bardzo, praktycznie w ogóle. Może dlatego, że jestem aspołeczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×