Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

zaraz przejze badania moze cos jest o weight gain

 

oclobemide has been found to be superior to tricyclic and irreversible MAOI antidepressants in terms of side effects, as it does not cause anticholinergic, sedative or cardiovascular adverse effects[9] as well as not causing weight gain.[59]

 

Fitton A, Faulds D, Goa KL (April 1992). "Moclobemide. A review of its pharmacological properties and therapeutic use in depressive illness". Drugs 43 (4): 561–96. PMID 1377119.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja chce utyć....zbyt mala wagę mam.. :D
ja mialam taka 4 lata temu :D ale teraz waze 59 na wzrost 170 to nie chce jej zmieniac a poza tym nie moge wiesz przy moim kregoslupie wrecz mi nie wolno.

 

-- 07 lis 2013, 21:14 --

 

zaraz przejze badania moze cos jest o weight gain
dzieki ogromne :uklon: Czyli utyc nie powinnam .. mam nadziejez e moj organizm nie zrobi mi psikusa ;) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, mozliwe, ale wszedzie gdzie szukalam, byly artykuly mowiace o poziomie sodu (ze to moze byc niebezpiecznie po wypiciu duzej ilosci wody), a nigdzie nie wspomnieli o potasie. Wybacz, ale mam w zwyczaju wierzyc raczej artykułom naukowym :)

 

Oprocz tego, znalazlam jeszcze, ze niebezpieczne jest to, że woda zwieksza objętość krwii - i to obicąza własnie serce i żyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ooo to podobnie jak ja! :) tez ostatnio ze 46kg (mam 170cm)

Ale powiem Ci - zaczelam "diete"! Obliczylam, że zeby przytyc, musze jesc powyzej 1600 kcal. I jak tak zaczelam jesc, to juz chyba nawet ze 48 waże!

 

-- 07 lis 2013, 20:32 --

 

chociaz lekko nie jest z tym jedzeniem :-/

Ciezka robota... mam wrazenie, ze caly czas trzeba jesc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, ja ostatnio jak trafiłam na SOR miała 3,2 potasu. Od razu dostałam kroplówkę i miałam byc przyjęta na oddział zeby mi uzupełnili poziom potasu ale lekarka w drugim szpitalu stwierdziła ze ona całe zycie ma taki niski potas i zyje! I odesłała mnie do domu bez zaleceń...

Lekarka pierwszego kontaktu za to powiedziała mi ze potas jest pierwiastkiem ktory sie "przesuwa" w stanach stresu i łatwo wypłukuje dlatego w badaniu wyszedł mi tak niski poziom a tak na prawde moge miec duzo wyższy...

ewentualnie mam jesc banany i pić sok pomidorowy :)

Ja ogólnie mało pije...od zawsze. Kazdy lekarz kaze mi duzo pic, ja sie zapieram i pije...przez tydzien. Wkurzam mnie to ciągłe sikanie :D

 

-- 07 lis 2013, 20:54 --

 

hania33, ciesze sie ze jestes cała i zdrowa!!!

 

-- 07 lis 2013, 20:55 --

 

platek rozy, jak mam 168cm i waże 60kg i na razie waga stoi i w sumie moze byc. Nie ograniczam sie wcale. Wiecej nie chciałabym wazyc bo zle bym sie czuła. Mysle ze waga idealna to 57 kg i moze kiedys sie skusze ;)

Na razie od grudnia zamierzam zaczać jakies ćwiczenia...zobacymy co z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×