Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jaki lek na napięcie i stany spiecia


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem zapytać czy ktoś może polecić lek dobry na stany napiecia i spięcia. Odczuwam je praktycznie cały czas, cały czas jest,

w mniejszym lub większym stopniu napięty. Ale są takie momenty, kiedy napięcie osiąga zenit. Są to pewne sytuacje np. w biurze, po drodze do pracy. w czasie rozmowy z kimś, w czasie wizyty w pubie, w czasie rozmowy przez telefon. Najgorsze sa jednak te momeny kiedy koncetruje sie

na samym napięciu w głowie wówczas sie ono potegoje powstaje efetl błędnego koła. Nie odczuwam lękow ani napadow paniki, tylko to meczące napiecie. Myślę, ze jakiejś cześć spowodowane jest to prowadzaniem firmy i nieustana karuzela pokrywania kosztów i zarabiania.

 

Tyle o życiu. Teraz leki. Jak poczułem sie gorzej na co miały wplyw określone zdarzenia, zwiększyłem dawke leku z pół tabletki parogenu na

cała. Ta większa dawka wygenerowała napady paniki, pobudzenie napięcia jeszcze większe niż wcześniej. Od tego zaczęła sie wieksza

nerwica. Napady paniki przez 3 tygodnie po prare dziennie, odrealnienie, napiecie. przewrażliwienie na dźwiek. Psychiatra stwierdził, że lek działa na mnie zbyt pobudzająco.I zmniejszyłem dawke do 3/4 tabletki a pożniej do połówki tak jak bralem wcześniej przez rok. Jak zszedłem na polówkę to przeszły mi całkiem odrealnienia.

 

Teraz biore coaxlil 2 tabletki dziennie ( mam wejśc na 3) oraz z przyzwyczajenie jeszcze te połówkę parogenu bo boje sie ja odstawić.

Miałem od innego psychiatry niż mój stały propozycje slupiryd + xanax, ale przyznam szczerze, że boje sie brać inne leki niż

te zalecone mi przez stalego psychiatrę. Przyczyna jest taka, że weszłem na cała tabletke parogenu (co pogorszylo stan) na polecenie innego psychiatry, bo ten mój był na urlpie w tym czasie. Nie ufam wiec tym psychiatrom ktrzy mnie nie znaja. Jak widzicie jestem w takiej sytuacji,

że męcze się to znaczy męczą mnie te napięcia. To co obecnie biore to 0,5 parogenu i dwie tabletki coaxilu. Wiem, że łaczenie nie ma sensu, ale

na razie tak jest bo boje sie odsawic parogen.

 

Nie wiem wiec co tutaj robic. Dodam ze chodze do dobrego psychiatry ze znanego ośrodke teapeutycznego w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Na pewno nikt z nas nie da Ci tutaj rady, co zażywać... Od tego jest lekarz psychiatra.

Jeden lek pomaga jakiejś osobie na tę samą jednostkę chorobową, a innej nie.

Trzeba czasu, zanim dopasuje się lekarstwa.

 

Nie można też samemu sobie zwiększać czy zmniejszać dawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×