Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Napisalem juz do Kestrela o odblokowanie tematu "Forumowe Klotnie", ktory, tak mysle, ze bedzie stosownym do tego typu pogaduszek (tylko bez juz jakichs wiekszych utarczek). Chcialbym jeszcze o tym napisac tutaj. Tak na wszelki wypadek.

Jeszcze ostatnie slowo do Miro: nieraz udawalem dobrego i grzecznego. Ignorowalem zniewagi kierowane w moja strone, bo chcialem byc tym normalnym. Niestety, takie osoby sa uwazane za cioty bez wlasnego zdania (tak na wszelki wypadek, gdyby ktos poczul sie urazony - nie kieruje tego zdania do nikogo, to tylko ogolne stwierdzenie). Trzeba miec troche jajc i godnosci czasem, zeby bronic swoj honor. Niewazne jakim sposobem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, coz, ja nie mam zamiaru z nikim zadzierac. Na dzis mi wystarczy. Poza tym jesli tamten temat nie zostanie otwarty to ludzie beda uprawiali OT na temat sporow miedzy userami w innych topicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak konkurs na marudę zakończony więc nie ma kto dalej robic i kolejne edycje są bezsensowne póki co stworzyłam temat na nowe konkursy. Ludzie podali swoje typy i te najbardziej logiczne zamieszczam

post1395405.html#p1395405

Miss i Mistera Forum.

Mistrz Filozof

Mistrz Awatara

Mistrz Twórczości

Mistrz Wkurwiator

Mistrz Dziwactw

Mistrz Perversji

Mistrz Postów

 

na który jest akcept? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×