Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Miro, koles, nie wtracaj sie, jesli nie znasz sprawy, dobre?

 

-- 06 lis 2013, 22:04 --

 

Nefertari, dobrze, rozumiem czym sie kierowalas przy wymierzaniu kary. Jednak niedorzeczne jest to, ze osoby odpowiedzialne za kpienie z moich problemow zwiazanych z NN i niska samoocena pozostaja bezkarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie, ze nie mam do czynienia z takimi kretynami w prawdziwym zyciu

pojebalo to wszystkich z tej listy,

Pokazalas jaka jestes i zaslugujesz na miano swini, zeby gorzej nie mowic

zapomnialem dodac: swinio

kobietko, to sie podrap tam czyms (moze dildo? :P )

 

Oto wszystkie "kwiatki" które padły z twojej strony

 

O ile pierwszą uwagę i wkurw rozumiem,bo OK.

Tak reszta była przeginką

chyba nic więcej dodawać nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, ta? To moze ponabijajmy sie ze schizofrenikow, tak jak z nerwicowcow mozna co? No co? Chyba nikt oburzony nie bedzie?

Kestrel, mi to sie nie chce przytaczac Waszych cytatow z tamtego tematu, ale az mnie krew zalewala jak to czytalem.

 

-- 06 lis 2013, 22:16 --

 

khaleesi, burdel robilas. Ja sie o swojego warna nie kloce w tej chwili. Wyjasniam tylko sprawe z nabijaniem sie ze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, ta? To moze ponabijajmy sie ze schizofrenikow, tak jak z nerwicowcow mozna co? No co? Chyba nikt oburzony nie bedzie?

Kestrel, mi to sie nie chce przytaczac Waszych cytatow z tamtego tematu, ale az mnie krew zalewala jak to czytalem.

 

Z nikogo nie wolno, każdy tu na forum jest gdzieś, chory, może samotny? Sam wiesz że mam niewyparzoną gębę, ale mimo to z nikogo nigdy się nie naśmiewałem, nie obrażałem. To powinien być ban ostrzegawczy na kilka dni, takie zachowanie nie powinno być tolerowane :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, sprowokowala to ma. Nie zaluje, choc warn dla mnie sluszny.

Miro, przestan Ty sie bawic w jakiegos Czlowieka Sprawiedliwosci. Mam warna to nie draz tego tematu. Nie mam zamiaru sie klocic z Toba.

 

-- 06 lis 2013, 22:22 --

 

Zreszta, dla mnie to byla obraza tamte 2 strony tematu, wiec tez moge sie ubiegac o warny dla tamtych osob. Teoretycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tolerowanie takiego zachowania jest cichym przyzwoleniem Moderacji, i bez odpowiedniej "Kary" można takich akcji spodziewać się więcej. Odnoszę czasem wrażenie że pomyliłeś fora. Rozumiem kłócić się, ale mógłbyś to robić w sposób cywilizowany, musisz zapamiętać że tu są ludzie chorzy! A Ty wyskakujesz z Dildem, do Kobiety! Godności nie masz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek głupie to co pisałem i nieważne, że po ogłupiaczu to nie widzę tam celowej złośliwej kpiny z mojej strony, bo to że rozbawił mnie nick Analus, bo czemu nie, chyba o to Ci chodziło, i skojarzył mi się ze Spartakusem i Twoją historią o jakiejś schlanej nastolatce, to nie wiem gdzie tu jest kpina z Ciebie a nie śmiesznej sytuacji, w której brałeś udział, bardziej zryte/śmieszne miałem na alkoholowych przygodach i to czynnie brałem w nich udział, jak chcesz to dam Ci jakąś i śmiej się dowoli, to tak jakbym obraził się na Kowala jak rzucał kiedyś zakręconymi żartami o moim braku partnerki i masturbacji ;>

Zrozumiałem, nie masz humoru na dystans do własnej osoby, ok, przepraszam, ostrzeżenie też przyjmę jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, mojego zachowania? Przypominam, ze to nie ja zaczalem. Dyskusja z Toba nie ma glebszego sensu. Po tym Twoim kilkukrotnym wypominaniu przeroznym osobom ich odzywania sie do kobiety wroze Ci, ze zostaniesz pantoflarzem, jesli natrafisz na jakas kobiete. Oj zostaniesz.

 

-- 06 lis 2013, 22:36 --

 

Reiben, mylisz sie. Dystans do siebie mam, ale nie w momentach, kiedy ktos uderza w tematy zwiazane z moja NN czy samoocena. Musze nad tym popracowac, a jak widze cos takiego to niesamowicie sie wpieniam.

khaleesi, smialem sie, ale tam nie bylo tylko gadania o tej dziewczynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, mojego zachowania? Przypominam, ze to nie ja zaczalem. Dyskusja z Toba nie ma glebszego sensu. Po tym Twoim kilkukrotnym wypominaniu przeroznym osobom ich odzywania sie do kobiety wroze Ci, ze zostaniesz pantoflarzem, jesli natrafisz na jakas kobiete. Oj zostaniesz.

 

Tu nie chodzi tylko o Kobiety. Wszyskim którym pojechałeś należy się szacunek, bez wyjątku. Umiesz odróżnić pantoflarstwo od szacunku? Nie tylko do Kobiety, do drugiego człowieka w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, zasadnicze pytanie: po co mam miec do kogos szacunek, jesli ten ktos go nie ma do mnie?

 

Bo to człowiek, taki jak Ty, w dodatku chory. Jeżeli nie ma do Ciebie szacunku, trudno, Ty stań o szczebel wyżej i miej.

 

@Davin, Jak by było trzeba to i za Tobą bym stanął ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×