Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Ech co ja mam z ta samotnością lub kontaktem z ludzmi. Towarzyski ze mnie człowiek wiec, żeby nie siedzieć na nerwica com wybrałem się przed chwila

do Gniadza Piratów na Żoliborzu, akurat grał Qucza, a on ma takis smutne piosenki. Zamówiłem piwo bezalkoholowe siadłem na ławeczce i piłem słuchając

piosenki. Kawałek dalej siedział gosciu którego znam z widzenia obok mnie jakieś dziewczyny. No jak tak siedziałem to zacząłem obserwować swoje objawy, to znaczy taki stan spięcia, napięcia no i sie rozhulało. Poleciało, dopadło mnie mocne napięcie skupilm się na tym i zrobila się prawdziwa "spinawa" tak to nazywam. W sumie z knajpy wyszedlem już spięty i zdolowany. A jak wychodziłem z mieszkania czułem się mega uspokojnony i tak myslalem, szanuj ten

spokoj nie zaburzaj go posiedz soboe na nerwica.com bedziesz spokojniejszy. Nie wiem czemu nie słucham siebie robie coś z nawyku a ten nawyk pogarsza mi nastrój. Alez jestem wkurzony, a wczesnie pisalem maila do bartena (nick goscia stad) i czułem sie taki spokojny. Jak tutaj żyć z ta franca... Na dodatek

mialem dzisiaj terapie po której dobrze sie czułem. Wszystko zmarnowane, przez cholerny nawyk nieustanną chęc byća w towarzystwie zamiast posłuchania siebie

i nie torpedowania tego. To już 3 taki wieczór w tym tygodniu, inne dużo bardziej stresujace rzeczy nie powodują u mnie skoku objawów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
mnie spławiłąś a moglismy sie przyjaznic

Nikogo nie spławiłam. A w przyjaźń już nie wierzę.

 

-- 07 lis 2013, 19:43 --

 

heh czyli problem lezy w osobie aurora92:)

Uwielbiam jak ktoś mnie ocenia, w ogóle mnie nie znając. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×