Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy jest tu ktoś wyleczony?


czarna_magia

Rekomendowane odpowiedzi

a taka dawka jest stosunkowo mała.

Akurat jak patrzyłem na dawki "terapeutyczne", kojarzy mi się średnio 100mikrogramów, to jest typowa dawka narkotyczna jaką "ćpun" przyjmuje w kartonie LSD. Dawki typu np. 25 mikrogramów były badane bardziej pod kątem działania przeciwbólowego w pewnym określonych przypadkach, w których opioidy słabo działają. A dawki ponad 100 też były wykorzystywane do takich eksperymentów, chyba jeszcze w erze Grofa.

 

-- 04 lis 2013, 23:47 --

 

ok, dość OT ;d

To wniosek nasuwa się taki, że ćpuny ćpać nie powinni, a chorzy leczyć się LSD winni:D

 

edd

lady

może jest w tym jakaś życiowa mądrość. :nono::pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna_magia, coz, nie wiem od czego jest to zalezne. Moze od tego, ze mam analizatorski umysl. Jak sie wpieprze na rozkminianie o czyms, to czasami kilka godzin tak potrafie. Jak na razie to psychoterapia+otwarcie sie na ludzi/swiat, co pomaga mi dostrzec, ze natretne mysli =/= rzeczywistosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się ladywind, dobrze prawisz. Praktycznie wszystko. Mimo że sam nie jestem człowiekiem używkowym to interesuje mnie ta tematyka od strony biologiczno - chemicznej i psychologicznej. Nie mówiac jużo kokainie czy amfetaminie które to potrafią przy dłuższym stosowaniu nawet u osób bez predyspozycji wyzwolić psychozę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety w wieku 17 lat ( to już 13 lat temu ) wzięłam kilka razy z koleżankami amfę i zachorowałam na nerwicę natręctw, depresję, różnego rodzaju fobię, moje koleżanki nie zachorowały - tylko ja, męczę się do dziś.

 

Nie wydaję mi się aby to było przyczyną choroby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć, amfetamina może wywoływać nerwicę i fobie w skutek. Po zaprzestaniu jej działania obniżonego poziomu dopaminy i serotoniny. Jedanak po zaprzestaniu brania powinno to ulec odbudowaniu, wyrownaniu, tak mi się wydaję, ale nie wiem nie znam się, nie jestem lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×