Skocz do zawartości
Nerwica.com

znajomy izoluje ;)


el_testosterone

Rekomendowane odpowiedzi

OK, mam spoko kumpla... Czasem go zapraszam na jakieś spotkanko z moimi innymi znajomymi, a on tego nie robi. Lubi czasem opowiadać, że był z kimś tam gdzieś tam znowu i było zajebiści. Aż chce mi sie powiedzieć, to czemu mnie nie zaprosiłeś.

 

Problem troche z dupy :lol:, ma ktoś tak czasem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowna koleżanko, dlaczego miałbym nie pasować? Chciałaś napisać, że on uważa, że nie będę pasować. W wersji pesymistycznej on ma racje, ale przecież tego empirycznie nie sprawdził, gdyż nie zaszła żadna interakcja pomiędzy mną, a wspomnianymi wyżej osobami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że to jakieś ogłoszenie usługowe kolegi co się trudni zakładaniem izolacji :D .

 

el_testosterone,

Aż chce mi sie powiedzieć, to czemu mnie nie zaprosiłeś.

Więc powiedz. Może Ci odpowie o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę podobnie ale jednak inaczej ;] Tzn. nie jestem i w zasadzie nigdy nie byłem jakoś aktywny w aranżowaniu spotkań z większą grupą znajomych na raz, dla mnie raczej to musi albo wynikać spontanicznie albo mieć we wspólnym mianowniku nie tylko moją osobę ale też jakiś cel, wspólne upodobania, hobby itp. Może w dużej mierze wynika to z mojego braku taktu w kontaktach między ludzkich, niskiej umiejętności odczytywania emocji i pragnień innych oraz ogólnego coraz bardziej lekceważącego podejścia do otaczającej mnie rzeczywistości, choć oczywiście zwykłem czasem spytać kogoś czy przyjdzie jeśli zapowiadało się coś fajnego a podejrzewałem, że ten ktoś może być zainteresowany. No ale teraz to jestem raczej wyalienowany i sam odpuszczam wiele spotkań z prawdopodobnie świetnymi ludźmi, mimo, że gdy chcę to nie mam problemu w kontaktach, ale jakaś blokada przed bliższymi znajomościami jest ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×