Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, lekarka kazala od polowki ale jak wzielam pol to bardzo zle sie czulam i zadzwonilam do niej i kazala od cwiartki i oswoic organizm i zwiekszac stopniowo co pare dni :) no dla ptaszka ale ja mam strasznie duzo ubokow :bezradny: i bywa tak ze nie moge wstac po tabletce. Mnie nawet na krazenie leki scinaja z nog na dobre kilka godzin i tylko na noc je moge brac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nie spodziewaj sie rewelacji po cwiartce czy polowce, ale też nie zniechęcaj sie jeżeli nie będzie działać, skuteczna dawka tego leku to 3-4 tabletki ale mysle ze po jednej juz mozna cos odczuc

 

-- 04 lis 2013, 20:19 --

 

aha i na depresje bardzo mi pomogl, na leki mam benzodiazepiny więc nie ma dla mnie znaczenia lek przeciwdepresyjny. biore obecnie anafranil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, ja dostalam afobam ale wzielam raz pol i lewitowalam 12 godzin :D i w sumie nie wiem jak na lek dzialal bo spalam .

A bierzesz bardzo doraznie benzo?

 

-- 04 lis 2013, 20:25 --

 

I wiesz wiem ze dawka za mala ale juz sama mysl ze sie lecze i ze podjelam sie tego bo tak bylam zniechecona po tych wczesniejszych lekach ze balam sie wziac ten , ale sama mysl mnie pociesza ze cos robie w tym kierunku i ze moze sie uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×